Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes behatolás...

Lehetek terhes behatolás nélkül, illetve sértetlen óvszerrel?

Figyelt kérdés

Augusztus elején a barátom még nem hatolt be, de óvszer nélkül hozzáért a hüvelyemhez a pénisze, ingerelte a csiklómat vele, később meg is ujjazott. A menstruációm 7év alatt még mindig nem állt be nagyon pontosra, de utána kb egy héttel korábban jött meg, mint szokott, és 1 nappal rövidebb is volt. Később több alkalommal is szexeltünk, de óvszerrel, amelyet leellenőriztünk a végén, és nem volt megsérülve. Az újabb menstruációm megint egy héttel korábban érkezett meg, azonban sokkal erősebben, mint szokott, és megint rövidebb ideig tartott, mint általában. Augusztus vége felé elkezdtem szálkásítani, ennek megfelelő étrenddel és étrendkiegészítőkkel (zsírégető, BCAA, L-Glutamin, vitamin kifejezetten nőknek, fehérje por) viszont szinte augusztus óta minden nap enyhe hányingerem volt, augusztus végén,szeptember elején a fejem is folyamatosan fájt, de nem vészesen. Gondoltam, hátha a szálkásító étrend, főleg a tabletták miatt. Fáradt is voltam, de órákkal kevesebbet is alszom/aludtam, mint nyáron. Volt 1-2 hét, amikor nagyon szépen lekarcsúsodtam, azonban elkezdtem megszegni és kevésbé tartani a szálkásító diétám, valamint a tabletták rendszeres szedését, és szinte egy görbe este után felröppent kb 2 kiló, amit nem csak a mérleg mutat, hanem látok is. Főleg alhas és comb-fenék tájékra. Ma már "rendesen" étkeztem, és a hányingerem csak akkor volt, ha már rég nem ettem, vagy épp kicsivel többet, mint szükségem lett volna rá. Nem tudom eldönteni, hogy beképzelem-e, hogy a melleim nagyobbak lettek, vagy sem, de nem feszülnek, nem kemények, nem érzékenyek. A menstruációmnak, ha a viszonylag megszokottat nézem, akkor a hét végén, jövő hét elején fog megjönni. Tudom, megvárhattam volna azt az időpontot, de sajnos nagyon félek. A szüleim nem tudják, hogy lefeküdtem a barátommal... Lehetséges, hogy teherbe estem?

Előre is köszönöm a válaszokat. 17



2017. szept. 28. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Basszus, nehogy elvégezz egy terhességi tesztet! Nehogy elmenj nőgyógyászhoz! IQ szinthez kéne már kötni a dugást, mert ultra gáz, amit egyesek agy hiányában művelnek.
2017. szept. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Félek elvégezni egy terhességi tesztet, ezért nem csináltam még. Senki nem tudja az ismerőseim közül, hogy milyen aggodalmaim vannak. Én pedig rettegek.
2017. szept. 28. 23:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem aggódnék a helyedben, így kb. lehetetlen teherbe esni. Menseskor kivételes módszerrel simán, de behatolás nélkül és sértetlen óvszerrel? Még ha hozzád is ér pár kósza sperma a leírás alapján gondolom, hogy nem ejakuláció környékén leledző péniszről, azoknak felhatolni, hát abból valami csodalény születik.

Te is írod, hogy a mensesed nem állt be, a fáradtság, hányinger pedig inkább a táplálkozásod miatt lehet, ebben nincs semmi rendkívüli.


Én nem aggódnék, de ha te igen, tényleg tesztelj vagy menj orvoshoz, nehogy már rettegj, az borzalmas lehet.

2017. szept. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
6%
Annyira guszta lehet gumit ellenőrizni szex után...
2017. szept. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

🤣 attól, hogy fèlsz nem leszel nem terhes/terhes.

Viszont rögtön választ kapnál erre a sok baromságra, amit itt összehordtál!

Ha meg belekezdtèl valamibe, azt csináld rendesen! Pont szr, hogy 2hèt után feladod az èletmódot, aztán meg jojózol ès elhízol!

2017. szept. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem inkább ir gyanús.

Ir=inzulinrezisztencia

2017. szept. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem egy görbe estétől fogsz 2 kilót hízni amit már látni is fogsz. Ez ennél jóval hosszabb folyamat. Kérdező egy kis biológiát kéne tanulni, hogy megismerd hogyan is működik a tested. Csinálj egy tesztet, hogy megnygodj mert szerintem nem vagy terhes. Nyilván 100 százalékos védekezés nincs ha csak nem élsz nemi életet.
2017. szept. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4,

ha ennyitől undorodsz, remélem, nem élsz nemi életet. Egyébként nem undorítóbb, mint kakis pelust cserélni. Ha valaki azt nem akar, alap, hogy ellenőrzi, nehogy meglepetés érje.

2017. szept. 29. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Több pelenkát cseréltem nővérként, mint ti összesen, és de, élek nemi életet.

CSak nem vagyok hülye, tudom használni az óvszert. Ezért aztán szex után nem kell fújkálnom, vizet engedni bele, meg isten tudja mit szoktak itt írni, hogyan ellenőrzik...

2017. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző. Bár az óvszerellenőrzéshez nem nagyon értek, de látod, a kérdező mennyire paranoid ebben, nyilván megnyugtatóbb számára, ha ellenőrzi, akárhogyan is teszi. A sperma s egyéb nedvek nem mindenkinek undorítóak (szerintem százszor jobbak, mint pl. a macskafos, pedig hányszor takarítottam fel olyat...), de a rettegés szörnyű. De ez végülis mindegy, neki belefér, neked pedig nem muszáj. A lényeg, hogy sértetlen volt és még így is fél. Mi lett volna, ha nem is ellenőrzi?
2017. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!