Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet hogy két különböz...

Hogyan lehet hogy két különböző márkájú elvileg egyforma erősségű teszt mást mutat?

Figyelt kérdés
3 db 10es tesztet csináltam tegnap. Egyforma márka. Halványabb mint a kontroll csík de szépen látszik. Ma másikat csináltam az annyira halvány hogy alig látszik. Erre csináltam egy harmadik fajtát ami szerint szintén ott a csíkom. Most én vagyok hülye hogy nem értem ez hogy lehet? 2 napom van a nemvártig. Érzem hogy baba van és mindegyik teszt minimum halvány de csíkos :) ennek mi az oka?
2017. szept. 29. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gondoltál, hogy nem ugyanannyit ittál, nem ugyanannyi idő telt el 2 pisi között, így más koncentrátumban tartalmazta a HCG-t?
2017. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá de érdekes módon a halvány volt első pisiből....a többi nem.
2017. szept. 29. 11:45
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Úgy lehet, hogy tök mindegy milyen erős a csík, ezer dologtól függ az erőssége, hány mp-re raktad bele, stb., éppen ezért tök felesleges több tesztet csinálni.
2017. szept. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most ismerjem el hogy függő vagyok? Vagy csak mondjam hogy 4 éve most látok először kétcsíkost? :)
2017. szept. 29. 11:54
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha ez a hobbid és jólesik, akkor minél több tesztet kívánok és gratulálok a babához!
2017. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%

Mutasd meg nekünk is!

De tény, hogy annyi mindentől függ...

Én azt viszont nem értem, hogy kinek mi köze, hogy ki mennyi tesztet csinál?!

Nekem is van itthon egy rahedli mert 30 Ft-ért tudtam venni darabját! 🆒😙

2017. szept. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
6 nézd, a kérdezönek nem szóltam be, legfeljebb te úgy értelmezted, illetve ő pozit tesztelt, úgyhogy megértem, hogy örül neki és többet is csinál, az viszont, hogy neked az a legnagyobb örömöd, hogy tesztcsikokra pisilgessél, mert csak 30 ft volt darabja szerintem aggasztó.
2017. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%
Azzal te ne törődj! 😉😂
2017. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy elvileg egyforma erősségű, vagyis az van rairva hogy tízes, vagy 25-ös, még egyáltalán nem egyformán mutatja, függetlenül attól, hogy mikor, meddig, milyen stb. vizeletbe martod bele. A vaterasak és az x-epil tapasztalataim szerint a leggyengébbek. Facelle, predictor mutatja a leghamarabb és a legerosebben.
2017. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!