Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Időn túli két különböző teszt...

Időn túli két különböző teszt halvány pozi létezik?

Figyelt kérdés

Mensim elég kevés volt...de nem foglalkoztam vele. Mensi után 1 héttel valahogy úgy éreztem hogy mivan ha mégis terhes vagyok éhes vagyok sokszor de nem eszek többet igyekszem, de olyan felfújtnak kövérnek érzem magam :(


Csináltam Gabriell tesztet du. ami egyből semmi de megszáradt és ott van a második csík nagyon halványan. 2 napra rá másik teszt (Gólyahír a neve patikai)

szintén semmi száradás után meg lepődtem mert most is látom a vonalat halványad de kivehető és talán még színe is van.

De már lassan 1,5 hete volt meg...

Most mi lehet szerintetek?

Ez mind száradási csík lenne???


2015. nov. 25. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Raksz fel képet???
2015. nov. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hol is tudom feltölteni?
2015. nov. 25. 21:54
 3/9 A kérdező kommentje:

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]

2015. nov. 25. 22:02
 4/9 A kérdező kommentje:
2015. nov. 25. 22:03
 5/9 anonim ***** válasza:

En is latok halvanyan valami, viszont ha valoban mensi elott estel teherbe es mar masfel hete volt a mensid, akkor egyertelmu pozitivnak kellene lennie. Ilyen halvany pozitiv meg idon belul is esetleg masfel-ket hettel ezelotti fogantatassal lenne szerintem.

Szoval en azt mondanam hogy nincs baba, de egy het mulva ismeteld a tesztet, ha megis van, akkor mar eros pozitiv lenne.

2015. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szaradasi csik de szivbol remelem,hogy nincs igazam. Ugy gondolom?hogy 1,5 het utan mar latnod kene a 2 szep csikot ha babas lennel. Mert ugye irod,hogy keves volt a menzeszed,igy feltetelezem arra tippelsz h menzi elott estel teherbe. De tenyleg kivanom,hogy baba legyen a dologban.
2015. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok! Hát ha az lesz örülök, ha nem az se gond :)Két gyermek anyukája vagyok. :)


3 hónapja is gyógyszer mellett majdnem teherbeestem csak időben mentem orvoshoz aki látta h tűszőrepedésem volt kaptam másik gyógyszert.


tehát hogy tudjátok gyógyszert szedek Marvelot-ot, de én már nem tudok 100 % san bízni benne. Szóval arra is gondoltam h mensi után volt valami.. vagy más nem is tudom. Csak azért vagyok bizonytalan és tesztelgettem mivel a gyószert szedem.

Csak nem akartam kiírni ilyen bonyolultan

2015. nov. 25. 22:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezek utan elhiszem, hogy nem bizol a gyogyszerben, de ugy gondolom hogy a tuneteket is epp ezert erzed.

Kicsi az esely ra hogy az uj gyogyszer sem mukodik nalad.

Varj mensiig es max tesztelj egyet ismet, de ha hosszutavon nem tudsz bizni a fogamzasgatlodban, akkor esetleg keress mast, mert igy egyuttletekkor sem fogod tudni magad elengedni.

2015. nov. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

igen nem tesztelgeteg többet úgy döntöttem ma. :)

Megvárom míg megjön ismét és meglátom. Addig szedem tovább a gyógyszert. Talán száradási csík ez. Csak azért volt furi mert a gabriellen is ilyen lett meg ezen is.

2015. nov. 26. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!