Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki járatos párásító ügyben!...

Aki járatos párásító ügyben! Momert ultrahangos mini párásítóról hallottatok már? Vélemények róla?

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 9. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Most vettünk egyet, mert a Solac, ami volt, folyni kezdett és csúnyán rozsdásodni másfél év után. Ezt is néztük, de gagyinak tűnt több szempontból is, így egy komolyabbat vettünk 18 000-ért (és még ez sem a csúcsszerkentyű kategória!), csak hát ez nálunk hosszútávú beruházás kruppos gyerekekkel, és részletre vettük...
2010. dec. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

[link]


Szia!Nekünk ilyen párásító készülékünk van,nagyon megvagyok elégedve vele.Egész nap megy ilyenkor (amikor megy a fűtés),mert sajnos panelben lakunk és száraz a levegő.

2010. dec. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk nem ilyen van, de a rossz tapasztalat miatt írom, hogy nézd meg, hogyan kell bele vizet tölteni. A miénknek sajnos nagyon nem kézreálló kupakja van, rendszerint segédeszköz kell a lecsavarásához.

Nekem a 8 dl tartály kevésnek tűnik, a miénk 4,5 literes, csak éjszaka használjuk és 2-3 naponta kell tölteni.

A teljesítménye is elég kicsi, mekkora szobában lenne?

2010. dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyanunk van, mint amilyen a második válaszoló belinkelt. Szeretjük, bár ritkán használjuk, mert így is penészedünk.
2010. dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából nem állandó használatra kellene, és eddig eszembe se jutott, hogy vennünk kellene párásítót, de most nagyon náthás a kisfiam, 3. éjjel alig alszunk, mert állandóan bedugul az orra, tegnap este meg ma reggel szopizni se tudott, mert nem kapott levegőt az orrán, hiába szívom az orrát elég sűrűn.


Azt olvastam, hogy náthás időszakban jó szolgálatot tehet egy párásító, ezért gondoltam csak egy ilyen egyszerűbb, olcsóbb darabra, mert alkalomszerűen használnánk, és ha mégsem segít akkor sem dobtam ki sok pénzt az ablakon...


A szoba egyébként olyan 17-18 m2 kb.

2010. dec. 9. 13:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia megint!

Biztosan segíteni fog, ezen ne aggódj.

Ami te linkeltél az egy 15 m2-es szobára jó, a 17-18 m2-es szobára kicsi lesz. Másrészt pedig ha megnézed az adatait, sokkal kevésbé párásít, mint pl. amit az egyik válaszoló belinkelt, ezért sem lesz jó a ti szobátokba.

Célszerűbb alaposabban utánanézni, keresni egy olyat, ami árban is megfelel és a szobátokba is jó lesz, ettől én nem remélnék sok javulást.

2010. dec. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi 2 hete vettünk egy Tefal-t ( [link] majdnem 20.000-ért, de folyt, ezért másnap vihettük vissza... Azt nézd meg, hogy:

-mekkora a tartálya

-mekkora helyiségre elegendő

-tehető-e bele illóolaj (pl. borsmenta, kifejezetten gyógyszertári)

-a Salvus vízzel működők álltólag nagyon jók, de azok több tízezerbe kerülnek

2010. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!