Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan kozetetek aki...

Van olyan kozetetek aki orokbeadott gyermek utan vallalt kovetkezot?

Figyelt kérdés
Arra lennek kivancsi higy higyan viszonyultatok a masodik (elso) babatokhoz. Higyan eltetek meg. Nem akartatok e karpotolni... Vagy nem is tudom

2017. szept. 30. 17:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Elnezest az elirasokert. Hogyan*
2017. szept. 30. 17:21
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Én ismerek valakit, aki az első babáját örökbe adta (nagyon fiatal volt és a férfi is lelépett). Nemrég született neki babája, stabil párkapcsolatban, nagyon várták és boldogok, szóval nem tűnik úgy, mintha kompenzálna, stb. Valószínűleg sikerült lezárnia magában az előző történetet.
2017. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Orom ezt olvasni
2017. szept. 30. 22:05
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Én is ismerek ilyen anyát, a nagyimat. Fiatalon lett terhes, az apa nem is tudta mert mire kiderült meghalt a fronton. Egyedül nem tudta volna felnevelni, ezért örökbe adta. Utána (már házasságból sokkal később) született 3 gyereke. Azt mondta sosem bánta meg mert vagy nyomorogva nevelte volna (háború alatt, egyedül) vagy elveteti, így egy olyan házaspárhoz került akinek nem lehetett gyereke és rendes körülmények közt nőtt fel.

Ha valamilyen okból egy anya nem tudja felnevelni a születendő gyermekét, ez a legfelelősebb döntés, ezen nincs mit megbánni.

2017. okt. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Het evvel ezelott igy dontottem. Nem bantam meg. Most a jelenlehi tartos stabil prkapcsolatomban ot ev utan (ebbol3ev egyutt eles) ugy gondoltuk itt az ideje kozos gyereket vallalnunk. Szeretnenk mindketten. De picit tartok attol hig viszonyulnek gyerekhez.
2017. okt. 1. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:
70%
Ne félj belevágni, teljesen mások a körülményeid most. Nem hinném, hogy baj lenne. Legfeljebb kicsit elkenyeztezed. :) Sok sikert!
2017. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2017. okt. 1. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, hogy a várandósság és a szülés élményei elő fognak hozni emlékeket, de ez természetes, ettől nem ijednék meg. Gondolj mindig arra, hogy jó döntést hoztál akkor, biztosan jó helyen van a kicsi (vagyis már nagy), biztosan nagyon boldog a házaspár is, aki örökbe fogadhatta. És ez most egy új történet, így lesztek kerek család a pároddal. Sok örömöt hozzá!!
2017. okt. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom. Igen. KiegyensulOzott.boldog gyerek, es a csalad azot is halas. Azota is latogatom oket. Koszonom a velemenyeket, tapasztalatokat
2017. okt. 2. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!