Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyna aki suli befejezese...

Van olyna aki suli befejezese elott lett terhes?

Figyelt kérdés

van olyan aki ugy lett tehres h meg volt a sulibol 1-2eve a parjanak az volt az utolso vagy mar vegzett? mit csinaltatok? tervezett volt? szulok mit szoltak hozza? befejeztetek a sulit ha igen hogy?

a hulye valaszoktol kimeljetek nem vagyok terhes es nem is mostanaba leszek elore is koszi a normalis valaszokat

16/L



2017. szept. 30. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Voltak ilyen osztálytársaim, évfolyamtársaim általános iskolában is, középiskolában is. Mind megszülték a babát és szépen felnevelték. Az iskolát később fejezték be, de attól még be tudták fejezni.
2017. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
2 ismerős, de mindketten az utolsó évben voltak, és éppen be tudták fejezni a sulit. Nem volt tervezett, de megszülték őket. Az egyik helyen az apa egy éven belül lelépett, ott a lány szülei segítettek felnevelni a kicsit. A másik pár viszont együtt maradt.
2017. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Egy osztálytársamról tudok aki terhes lett.

Ott hagyta a sulit (11.ben lett terhes)

Megtartotta a babát.

Úgy tudom h az szülei ellenezték, így a pasihoz költözött. Az meg kb a gyerek 1-éves korában kidobta őket.

Talán a csaj nagyijánál laknak még most is. A sulit sosem fejezte be. Azt hiszem közmunkás.

2017. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Nekem ismerosom volt 1évet kihagyott gimiben


Nekem (tervezett midnegyik)egyetem mellett üs kozvetlen utána szuletett csak 1 évem volt passzív. Tehát mindent meg tudsz oldani,csak kitars kell.

2017. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%

Én! Utolsó évemet terhesen végeztem levelező tagozaton. 5 hónapos volt a lányom mikor leérettségiztem. Érettségi után összeköltöztem a párommal, és még szakmát is tanultam. A párommal összeházasodtam. Idén vagyunk együtt 8éve és 4 éve házasok vagyunk. Jövő hónapban tervezzük a kistesót. Férjem most lesz 27 éves én meg 24 vagyok.

Nem örült senki a terhességemnek de elfogadták.

2017. szept. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Barátnőm főiskola utolsó éve előtt lett véletlenül terhes, az apát ő nem akarta. Nagyszülők nagyon sokat segítettek... mert amolyan nagyon érzelmes, kedves, de totál elvarázsolt lélek. A sulit viszont becsülettel befejezte, bár sokszor elnézték, ha gyakorlaton nem tudott ott lenni, és volt olyan is, hogy két vizsga között kiment szoptatni a parkolóba. A gyerek tán másfél évesen bölcsis lett. Többször váltott, de mindig talált rendes melót, bár egy időben sajnos csak olyat, ahol sok volt a túlóra - szerintem ilyenkor (az akkor már kisiskolás) fia alig találkozott vele. Szóval gyanús, hogy majd felerészben a nagyszülők látták el. Egyébként nagyon okos, jóképű, kissé melankolikus srác lett. Végül barátnőm úgy 35 éves kora körül talált párt is. Most már lassan 40, de még mindig a szüleivel laknak. Szeretnének még közös gyereket, de nem adottak a feltételek és bár drukkolok, nekem nem úgy néz ki, hogy még időben azok lesznek.
2017. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

Egy baratnom lett terhes gimi befejezese elott kb 17 evesen, o nem fejezte be az iskolat, azota kozmunkas.(o gimiben sem volt egy eltanulo, gyerek nelkul is elkallodott volna)az o babaja nem volt tervezett, sajnos most neveloszulok nevelik, elvettek tole a kislanyat :(

En egyetem utolso eveben lettem terhes tervezetten, be fogom fejezni, siman meg lehet csinalni(mernoki szak) a baba megszuletett, eljuk az eletunket a ferjemmel, semmi extra.Szuleim orultek. Sokan csinaljak igy mint en, es a nagyreszuk befejezi az egyetemet.

2017. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
En. 11.ben. azt az evet befejeztem. Nyaron megszuletett aa lanyom. Orokbe adtam. Majd befejeztem aa sulit. Egyetemet es szakmat is vegeztem. Jelenlegi parommal ot ev utan tervezzuk kozos gyermekunket
2017. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%

Sok ilyen nőt es párt ismerek.Mindenki megtartotta a gyermekét.

A sulit késöbb befejezték.

Van aki igen közmunkás...de ki vagyok én hoggy bárkit is lenézzek??senki.

Úgy gondolom hogy az is munkahely.es megélhetés.

2018. jan. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Gimiben az egyik legjobb barátnőm. A pasija egy szemét volt, megbízhatatlan, többször megcsalta, mint kiderült utólag. Természetesen nem tartotta meg, hisz se normális kapcsolata nem volt és legfőképp semmi anyagi háttere. A szülei megmondták, hogy az ő nyakukra nem szülhet egy újszülöttet, így is 3-man voltak mát testvérek.

Én pedig sajnos egyetem 2.eveben lettem terhes gyógyszer mellett. Eszem ágában sem volt megtartani, nem akartam es most sem akarok gyereket egyáltalán, elég nagy csapásként ért mikor megtudtam, hogy sikerült pont beleesnem abba a kis hiba százalékba, akik gyógyszer mellett estek teherbe. Elvetettem, azóta is egyutt vagyunk barátommal és most fogok allamvizsgazni.

2018. ápr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!