Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hete folyamatosan szédülök,...

1 hete folyamatosan szédülök, néha jobban, néha kevésbé. Emellett aug.21-én jött meg utoljára a mensim úgy, hogy PCO-s vagyok. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sokszor enyhe hányinger és gyomorégés is társul a szédülés mellé. Ráadásul a melleim is érzékenyek egy hete. Csináltam 3 x-epil tesztet, de mindnél megjelent halványan a 2. csík. Illetve csináltam most du. egy nem x-epil tesztet, de előtte sok folyadékot ittam (látszott is, h híg volt), az teljesen negatív lett. Olvastam, h sokan ciszta miatt is teszteltek már pozitívat. Szerintetek?
2017. szept. 30. 14:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyok kevesen tesztelnek pozitívat hcg termelő cisztózus rosszindulatú petefészek daganat miatt, de ilyenre ne is gondolj.

Ha halvány a 2. csík, akkor várj legalább 2-3 napot, addigra jobban láthatónak kell lennie és egyértelmű lesz a dolog.

2017. szept. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És az igaz lehet, hogy aki PCO-s annál nagyobb százalékban mehet el a baba az elején?
2017. szept. 30. 15:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos igaz.

Gondolom a PCO-val társulva IR-ed is van. Fontos a diéta tartása, hogy javuljanak az esélyek.

2017. szept. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!