Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek kimutatja már a...

Szerintetek kimutatja már a teszt? Teherbeestem?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy ez az első hónapom, hogy fogamzásgátlót szedek(rezia) de sajnos rettenetesen sokat ment a hasam(szinte mindig meg volt a 4 ora) es nem tudom, hogy mennyire hasznalt.Már a 2. Falstablettánal jarok a 4ből és még mindig nem jött meg. Azaz a várt menzesz 2 napja késik, ha most veszek egy tesztet kimutatja a terhességet?

2017. okt. 1. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen
2017. okt. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem késik 2 napja, a 4 fals tablettàd alatt bàrmikor megjöhet. A tàjékoztatód is azt írja hogy âltalàban a 2. 3. fals tablettànàl fog megjönni.

Csak azt nem értem hogy ha ilyen sokat ment a hasad miért nem tudtatok védekezni mellé? Ha 4. szem utàn sem jön meg, akkor csinàlj tesztet.

2017. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem késik a menzeszed. A 3.-4.-ik Gyógyszermentes napon kell megjönnie.
2017. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na, mi lett , gratulalhatunk, kismama? :D
2017. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!