Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességen kívül milyen...

A terhességen kívül milyen okból kifolyólag maradhat ki a menstruációs?

Figyelt kérdés
Pl petefészek gyulladás ? Szoktam érezni szurkalasokat a petefészeknel csináltam teszteket negatív szóval nem tudom most miis van.tapasztalatokra véleményekre lennék kíváncsi ? Holnap kérek idő pontot a dokitol
2017. okt. 1. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipikus a túlzott fogyás s már eleve a tartósan koplalós étrend mensest megszüntető hatása, ott van a sokkhatás (a legtöbb haláltáborbeli nő és hajótörött nő nem menstruál(t). oké, ezek elég extrém esetek, de szolidabb sokkok is vannak s bizonyára érzékenyebb emberek is). Van, akinek spontán évi pár mensese van egész életében. S igen, nyilván betegség is okozhatja. Túl sok lehetőség van, ezt a kivizsgálás tudja eldönteni.
2017. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Betegség (nem nőgyógyászati is kihathat rá), stressz, diéta, vitaminszedés vagy hiánya, túl sok sport, sőt akár a szexuális élet megváltozása, neadjisten korai klimax... elég sok minden felboríthatja a hormonokat.

Én pl. akárhányszor gyereket akartam, mindig meghülyült a ciklusom, tuti lelki alapon. Talán más is van ilyen érzékeny, akár fordított ok miatt is.

2017. okt. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!