Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

28 naposról 32 naposra változott a menstruációs ciklusom. Most túl vagyok még egy terhességen, és még csak most múlt el a második havim, de akárhogyan számoltam késett egy hetet! Tovább nyúlhat a ciklus hossza, vagy csak simán késett?

az egy hetes késést a 32 napos ciklustól számoltam!nagyon rossz mert nem tudom,hogy mihez igazodjak.ráadásul nagyon megvolt és 8 napig tartott!!(sajnos vetéléssel végződött mindkettő)az abortusz befolyásolhat valamit?

2008. szept. 24. 18:35  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

az első terhességem után változott meg a ciklusom!!válaszaitokat előre is nagyon köszi!!

# 1/2Időpont 2008. szept. 24. 18:36 Privát üzenet
Nőgyógyász :)...

A válaszíró 96%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2008. szept. 24. 20:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ciklus 27 napján (múlt hét pénteken) halvány pozitív teszt, de naponta többször is elég éles szúrást érzek a hasamba. Ez baj?
A ciklus.hu szerint múlt héten csütörtökön lett volna peteérésem (26. án szokott megjönni,30 napos ciklusaim voltak eddig percre pontosan) erre barnázgattam csütörtöktől vasárnapig. Mitől lehet ez?
Tegnap estere mult el a menzeszem es egyutt voltunk a parommal, ez volt az 5. ciklus nap. Ma reggel ota fajdogal a bal petefeszkem. Csak nem spontan (sokkal hamarabbi) peteeresem...
36 éves vagyok babát szeretnénk a párommal ebben a hónapban félidöben együtt voltunk de csak egyszer, most a 32. ciklus napon vagyok. Mult honnapban 27 napra jött meg a...
7 hónapja szültem 1. gyermekem. Azóta az első menstruációm a múlt hónapban volt, most pedig késik 3-4 napja. Normális ez? Mikor áll vissza a rendszeres havi ciklus?
Ha szerdán múlt el a menszeszem akkor meddig tart a ciklus?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!