Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor, mitől jön el az a...

Mikor, mitől jön el az a bizalmi pont párkapcsolatban, hogy gyereket mersz vállalni ezzel anyagi kiszolgáltatottságba kerülni mástol?

Figyelt kérdés

Párom gyereket akar, nekem az alacsony jövedelmem nem teszi azt lehetővé, ha bármi is történne, hogy egyedül potom gyerektartassal eltartsak egy gyermeket.mehetnék a szülők nyakára.


Azok a nők, akik nem keresnek sokat, mire alapozva merik mégis bevállalni? Vagy mindenkiben eljön egy olyan pont, hogy maximalisan bizok a férjemben ezaltal lazán kiszolgáltatottá is válok?



Tegnap is halottam ahog a szomszédcsaj kisbaba mellől azt kiabálja a párjának, hogy mi lesz velük nélküle, ha elmegy? Gyesen van.


2017. okt. 1. 18:05
 1/10 A kérdező kommentje:

"Mi lesz velünk nélküled, ha elmész, legalább a gyerekedre gondolj"ezt kiabálta,a párja seftelni ment, vagy ilyesmi.

Akkor hogyhogy szült mégis erre?

2017. okt. 1. 18:22
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Engem sosem érdekelt más nyomora és nem is fogalmazódott meg bennem ez a kérdés. Két hete voltunk együtt mikor éreztem hogy ő az igazi. Két év után jött az első gyerek, 10 éve vagyunk együtt.
2017. okt. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szoval akkor csak ugy, gondolkodás nelkul, mert szép a szerelem?
2017. okt. 1. 18:30
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Arra alapoztam, hogy 10+ év együttélés után már ismerem annyira a férjemet, hogy merek rá hagyatkozni.

Korábban is mertem volna csak a baba nem akart jönni évekig.

Ha azon kellett volna agyalnom, hogy majd utcára tesz a férjem, akkor nem vállaltam volna közös gyereket, sőt feleségül sem mentem volna hozzá.


A szomszéd csaj így a leírásod alapján nem az a nő, aki ilyeneken gondolkodott, mielőtt gyereket vállalt, ne hozzá mérd magad.

2017. okt. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha így gondolkodnék az utcára sem mennék ki mert kivasalhat egy kamion. Úgyhogy igen, szültem mert szép a szerelem.
2017. okt. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Ennyi erővel, ne házasodjunk, mert mi van ha válás lesz belőle. Ne kössük össze anyagilag az életünket, mert milyen macerás lesz elosztani ki mit vitt be.

De jó vegyük azt hogy a gyereknél azért egy életről van szó. A mai világban bizony csak a felső réteg merne gyereket vállalni, ha az anyagiakra alapoznánk.

A másik pedig, hogy egy egyedülálló anya is képes felnevelni egyedül, csak azért tenni is kell, nem arra várni, hogy valaki hazahozza a pénzt.

Elvált szülők gyereke vagyok, anya 3 gyereket nevelt fel egyedül és normálisan. Egy ismerősöm szintén 2 gyereket nevel egyedül normális körülmények között. És egyikük sem diplomás többszázezres fizuból. És még rengeteg egyedülálló anya megoldja, mert nem azt várja, hogy a sültgalamb a szájába repüljön, hanem dolgozik.

2017. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert szeretem a férjem és engem társának tekint. Minden problémát megtudunk beszélni nincs olyan enyémtiéd hanem mi vagyunk. Férjemnél éreztem azt ő az én társam, nem szeretnék mást csak őt.
2017. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon fontos a bizalom, és csak akkor érdemes gyereket vállalni, amikor már ez nem okoz dilemmát, szóval nem is kérdés, hogy akarsz-e tőle.

Nálunk most van babaproject, de évek óta együtt élünk - közös kasszán -, összeházasodtunk és vettünk közösen lakást. Ha 10 év múlva "bekattanna" a férjem, és otthagyna a gyerekekkel, akkor is lenne hol laknom (a bíróság is így szokta ítélni, a gyerek miatt), annyit meg már csak keresnék egyedül is, hogy a rezsit kifizessem, meg együnk, max nyaralásra nem telne. De ezen nem is szoktam agyalni, bízom benne, hogy továbbra is jól megleszünk.

2017. okt. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Mindenképp kell több évnyi kapcsolat hozzá + megfelelő anyagi háttér.
2017. okt. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én válaszom erre nagyon egyszerű.Ha benned ilyen kérdések egyáltalán megfogalmazódnak,akkor ott valami nagy gáz van,bizalomhiány,szeretethiány esetleg az agyadban kell rendet tenni nagyon gyorsan.És most ezt ne bántásnak vedd,sosem bántanék meg senkit ismeretlenül meg főleg ne.Ha ez e kérdés komoly szinten az emberek agyában benne lenne,kihalna a társadalom.Mert soha nem lehet tudni hogy mi lesz később.De a te kérdésed egy filozófikus kérdés,amire jó válasz aligha érkezhet.
2017. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!