Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Masfel hete voltam egyutt a...

Masfel hete voltam egyutt a baratommal, es belem elvezett.3 napja gorcsolok. Lehetseges hogy teherbe estem? Pont a peteeresemkor voltunk egyutt, tudom hulye vagyok stbstb. De en nem erre vagyok kivancsi.

Figyelt kérdés
Mensi gorcsein vannak viszont neha neha belenyilal ilyen szuro erzes, de semmi mas tunetem nincsen. Vagy csak nem veszem eszre? 18/L

2017. júl. 18. 13:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Igen lehetsz, lehet épp a beágyazódást érzed.
2017. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%

Ha már belédélvezett akkor bizony lehet terhes!menszesz elmaradasakor csinálj egy tesztet.előtte felesleges.

Igen nagy butaság volt!reméljük tanultál belőle!

2017. júl. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%

Én azt hittem, hogy az a hónap is sikertelen, mert napokig görcsöltem, mindig rohantam ki a mosdóba, hogy most biztosan megjött. Aztán pár nap késés után erős pozitív lett a teszt.

A menstruáció kimaradása előtt teljesen felesleges tippelgetni, mivel a korai terhesség/beágyazódás és a pms nagyon hasonló.

A terhesség első heteiben a "mindjárt megjön" érzés is teljesen normális.


Ha 3-4 napja késik, akkor csinálj egy tesztet! Addig meg imádkozz!

2017. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Beszerezhettél volna esemény utánit, most már csak a tesztelésre várj.
2017. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Esemenyutanit nem vehettem be..Mert tudtommal 3 havonta lehet bevenni, viszont junius elejen bevettem (nem ment el bennem csak valamiert ram jott a para)
2017. júl. 18. 14:30
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Ja, egy abortusz biztos jobb lesz... Erről inkább dokit kellett volna megkérdezni 72 órán belül, jaj...
2017. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
De hogy nem lehet felfogni higy védekezni kell ha nem akarsz gyereket? Egy hónapja vettél be esemény utánit, erre most meg elment benned... Hát gratulálok!
2017. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
67%
Te figyu, védekezés, fogamzásgátlás, -hallottál már ilyenekről?
2017. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
Mikor a tinik itt pattohnak hogy miért nem engedik a szüleik hogy az aktuális kanocskával aludjanak, megmutatnék nekik pár ilyen kérdést. Gondolom hogy akartok gyereket ha már nem védekeztek.
2017. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Jajjj hagyjuk mar ezt a parazok dumat!

Ha pont peteereskor engeded, hogy telibe verjenek meg is erdemled stbstb!

Remelem sikerult!!! 😂

2017. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!