Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nappal vagyok az ovulacio...

10 nappal vagyok az ovulacio utan.3 napig leesett a hom, mire mara visszament. Segitene nekem valaki kiertekelni? Koszonom

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 28. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Hú, hát elég össze-vissza méred. A hő szempontjából az 5:30-9:00-ig terjedő intervallum nagyon sok, nagyon nagy eltéréseket adhat, mint ahogy ad is szerintem a görbéd. Lehet, hogy nem lenne ennyire cikk-cakkos ha egy időben mérnéd.
2010. máj. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez valoban igy van,de ha hajnal 5 orakkor arra kelek,hogy nagyon kell pisilnem akkor megmerem,mert ha 7:30-kor kelek akkor nem telik el 5 ora a kelesig.
2010. máj. 28. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugy csinálom, hogy reggel 4-kor ébreszt az óra megmérem aztán teszem a dolgom.Ne várj még fel nem kelsz lehet ezért szabálytalan.
2010. máj. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én pl. minden nap felkelek 6-kor, mármint órára, mert általában akkor ébredek, de először ez 7 óra volt, aztán most hogy ilyen meleg van, korábban kezdtem kelni, úgyhogy elkezdtem 6-kor mérni. AZtán max megpróbálok visszaaludni, ha később van dolgom, de 6-kor mindig csörög az óra. Ha ettől eltérő, mondjuk volt olyan hogy 2-kor feküdtem le, meg sem próbáltam mérni, mert nem lett volna reális, azt a napot ki kell hagyni...hát ez van. Az emberi szervezet nem egy gép, néha nem megy.
2010. máj. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat,csak ugy erdekelne,hogy amugy lehetne latni rajta valamit,ha egy idoben mertem volna?
2010. máj. 28. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!