Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magasabb prolaktin szinttel...

Magasabb prolaktin szinttel teherbe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Második honapja hogy abbahagytam a fogigátlot, babat szeretnenk! Azota ketszer volt menstruaciom nagyon erös fajdalmas görcsökkel! Most vasárnapra (8-ra) nem várom!

Tegnap este viszont azt vettem észre hogy nyomásra tej jön mindkét cicimböl! Ma voltam orvosnál, ö azt mondta várjuk meg a jövö hetet, hogy meg jön-e vagy nem! Mert lehet hogy terhes vagyok már! Volt olyan akinek ilyen problémája volt és terhes volt? Lécci irjatok, mert olyan messze van még a vasárnap és ugy félek hogy ez inkább magas prolaktrinra utal...



2017. okt. 2. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy mertekben akadályozza h teherbe ess :/
2017. okt. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, sajnos :( de inkább arra lennék kiváncsi hogy volt e valaki akinek terhesség miatt volt ilyen "tünete" mert a dokim szerint ez sem kizárt
2017. okt. 2. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt magas prl szintem, el is veteltem, de olyan is volt h nem sikerult sokaig teherbe esni. Minden vizsgalaton tul voltam mar, csak ez az egy diffim volt. Szedtem ra gyogyszert, terhes is lettem, 12 hetig szedtem, semmi baj nem volt. Ha bizonyitottan magas, erdemes lesz kezelni.
2017. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is magas volt, sajnos nem is jött a baba. Kaptam rá gyógyszert és abban a hónapban terhes lettem :) Az én nődokim azt mondta menstruáció közeledtével előfordulhat enyhe "tejcsorgás", nincs köze a magas atpo szinthez.
2017. okt. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!