Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikeres lombik esélye az...

Sikeres lombik esélye az alábbi eredményekkel?

Figyelt kérdés

Mai (ciklus 2. napi) FSH-m 11 lett, LH: 9,9. A meddőségiben nem említette a doki, hogy magas, úgy lestem le az értéket a papírjáról. A többi érték rendben, bár a doki szerint a prolactin szintem emelkedett, 225 körüli, erre napi fél Bromocriptint kell szednem.

Ultrahangon több kis tüszőt látott a jobb petefészkemben + egy 23 mm-est, ami valószínűleg ciszta az előző ciklusból. Bal oldali petefészkemre csak annyit mondott, hogy "szép". Holnaptól kezdem az injekciókat.



2017. febr. 7. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
23mmes cisztára rástimulál? Normális a dokid?
2017. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát elkezdtük, úgyhogy ezek szerint igen. Majd meglátjuk hétfőre mi lesz belőle. Bár engem inkább az FSH szint aggaszt...
2017. febr. 7. 19:25
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, durva hogy 23mm-es cisztával elkezett stimulálni. Hova jársz, megkérdezhetem? És hányadik lombikotok?
2017. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szegedre, első lombik.
2017. febr. 7. 21:09
 5/16 anonim ***** válasza:

Ilyet nem szabadna.

Egy ekkora cisztára stimulálni???

Ebből baj lehet.

Ezt le kellett volna szívni, ha már mindenáron el akarta kezdeni a stimut.

2017. febr. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát ez király. Mondjuk nem szoktak cisztáim lenni, egyszer sikerült Clostylbegittel túlstimulálni, akkor nem 2 cm-es cisztáim lettek, hanem 5-6-7 cm-esek petefészkenként, de felszívódtak viszonylag gyorsan.
2017. febr. 7. 21:43
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem szabad így stimulálni, mert ez a ciszta elkezd stimulálódni, nőni.


Nálam is volt anno, és mondták, hogy vagy leszívják, vagy eltoljuk egy ciklussal a stimut.


Szerintem Nálad se kéne így elkezdeni.

2017. febr. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja ha szeged akkir nem csodálkozom. Borzalmas hely. A ciszta a stimu hatására hatalmasra nőhet.

Miért kell a lombik?

2017. febr. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tíz éve próbálkozunk. 2009-ben volt egy 8. héten elhalt terhességem, azóta semmi. Tavaly volt 4 inszemünk, egyik sem sikerült és most már nagyon szorít az idő (38 vagyok).
2017. febr. 8. 11:02
 10/16 anonim ***** válasza:
Ir- ed nincs?
2017. febr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!