Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esélye a teherbeesé...

Mekkora az esélye a teherbeesésnek a ciklus legvégén?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy bármikor van esély, meg hogy a legesélyesebb napokon kb. 20-30%.

28. napon történt a baleset, most vagyok a 30. napon és még nem jött meg.

Átlagos ciklushosszom 30 nap. De igazából 26-33 nap között ingadozik.



2017. okt. 2. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha megtörténik az ovuláció, utána 2 nappal már nem valószínű teherbeesés, mert addigra a kiszabadult petesejt elhal. Innentől mensiig már gyakorlatilag terméketlen időszak van.


Normál 14 napos luteális szakaszt feltételezve tehát a ciklus utolsó kb. 12 napján nem nagyon lehet teherbe esni.


Kivétel lehet, ha több petesejt is megérik pár nap különbséggel. Ez annyira nem gyakori.

2017. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.Én tavaly elött ugy lettem terhes a kisfiammal hogy a menstruáció elött 2 nappal voltunk együtt a párommal.Tehát van rá esély,de ha késik az lehet a stressztől is.Ha több napot vagy hetet késik akkor tesztelj.Ha a ciklus végén sikerült teherbe esned akkor csak pár hét mulva lesz pozitiv a teszt.
2017. okt. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!