Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil terhességi teszten 6-7...

X-epil terhességi teszten 6-7 percen belül halvány második csík? Nem tudom eldönteni! Képpel!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudni kell, hogy a ciklusaim sosem voltak pontosak. 27-37 napra szokott megjönni. 10.04.-én tartottam a ciklusom 38. napon. Aznap csináltam egy X-epil tesztet:

[link]


Valamint ma reggel (10.05.) megismételtem:

[link]


Az X-epil terhességi teszt tájékoztatójára az van írva, hogy 3 percen belül le kell olvasni az eredményt, 10 percen túl pedig érvénytelen. Nekem 10 percen belül lett ilyen halvány két csíkos, de nem tudom eldönteni, hogy az a második csík valóban ott van-e. A remény él bennem, de nem akarok csalódni! :( Mi a véleményetek?



2017. okt. 5. 06:25
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Nem annyira halvány ez :-) Nekem is hasonlót mutatott anno, baba volt (van) :-)
2017. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!