Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van a 28ik ciklusnap....

Ma van a 28ik ciklusnap. Nekem 25 26 naposak szoktak lenni. Kesik. Csináltam 3 clearblue tesztet két egyformát és egy digitálisat. Mindegyik halványan pozitív. Léhez alpozitivat mindegyik?

Figyelt kérdés
A digitális azt mutatta hogy nem terhes. Szet szedtem az elem miatt és akkor láttam hogy egy tesztcsík van benne. Érdekes módon azon két vonal volt. Tudna valaki segíteni? Esetleg járt már így valaki?
2017. okt. 6. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene szétszedni a teszteket. Ha valamelyik tényleg pozi, akkor nagy valószínűséggel terhes vagy.
2017. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

A digitalisat nincs ertelme szetszedni, negativnal is vannak csikok, azt szemmel te nem tudod ertelmezni, hiszen digitalis. Az a relevans, amit a teszt kiir.

A normal clearbluen viszont mostanaban szokott lenni szellemcsik extra halvanyan. Legalabbis tavaly en ketszer is talalkoztam vele, pedig nem voltam terhes.

Egyenlore ezt vedd negativnak (engem a digitalis sohasem csapott be legalabbis). Ha par nap mulva sem jon meg, akkor tesztelj ismet.

2017. okt. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Norman Bates ***** válasza:
100%

A clearblue digitalison ha szetszeded 3 csik a pozitiv, de abbol sem a halvany.

Nincs ertelme szetszedni a teszteket, ha tenyleg terhes leszel nem lesz ra szukseg.

En is maniakusan nemvart utan vizsagalgattam a negativ teszteket es csak nagyobbakat csalodtam. Most, hogy tenyleg terhes vagyok, mar 4 nappal nem vart elott olyan szep tesztem volt, hogy nem kellett keresgelni.

2017. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Norman Bates ***** válasza:
100%

Benne voltam par kulfoldi baba probalkozos csoportban par honappal ezelott, rengetegen panaszkodtak a sima clearblue ra, hogy szellemcsikos volt.

Tesztelj 2 nap mulva mas markaval, ha terhes vagy egyertelmuen latszani fog.

2017. okt. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az elemet szelektív gyűjtés miatt szedtem ki. Hittem a digitális tesztnek amikor azt írta hogy nem terhes. Az bosszantott inkább hogy mind a két clearblue pozitívat mutat és meg se az.
2017. okt. 7. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!