Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menjek orvoshoz? Időntúli...

Menjek orvoshoz? Időntúli pozítiv teszt, vérzés. Tudom hogy semmit nem jelent az időntúli de mégis félek hogy mi van ha mégis babás voltam/vagyok?

Figyelt kérdés
Késett a menszeszem másfél hetet.Volt 1időntúli pozim és 2negatív tesztem.Tüneteim is voltak .Ma délelőtt vérezni kezdtem görcsölök is de nem vészes.Gondolom ha mégis terhes lennék akkor most rosszabbul kellene lennem.Estére tesztelek.De addig is felhívjam a nőgyógyászt vagy várjak?
2017. okt. 5. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj es utanna doki ha pozitiv.
2017. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tesztelj most és ha pozitív menj be ügyeletre vagy a dokidhoz.
2017. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Ne viccelj már, minek hívnád fel...? Egy kamu pozi teszt, és egy kicsit késett menzesz miatt? Anyám...

Persze tesztelj még, h megnyugodj, de ne estére, hanem holnap reggelre... és ha negatív lesz, akkor az azt jelenti, hogy nem vagy terhes...

2017. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs itthon tesztem,így várnom kell még pár órát.Az első teszt volt pozi,és a másnapi negatív ennek már 5napja.Ráadásul ugyanolyan tesztet csináltam.
2017. okt. 5. 14:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak kémiai terhesség volt.
2017. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Valószínűleg kémiai terhesség. Szerintem ezzel felesleges az orvosod zavarni.


Reggel csinálj egy tesztet ha pozitív akkor menj dokihoz, ha negatív akkor valószínű kémiai és most fogsz menstruálni.

2017. okt. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Felesleges ezzel orvoshoz menni. Mivel a talán pozitív utén már negatív is volt a teszted.
2017. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!A tesztet késés után csináltam és a negatív teszt óta is jó pár nap eltelt mire ma vérezni kezdtem.Több mint 10napot nem kis késésnek mondanám.De örülök hogy te úgy gondolod hogy ez vicces kérdés.
2017. okt. 5. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!