Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Október 09-én azaz Hétfőn...

Október 09-én azaz Hétfőn volt ovulációm, és 17-én kellene megjönnie a nem vártnak. A kérdésem pedig az lenne, hogy hány nappal előtte érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Eléggé kíváncsi vagyok, és olyan messze van még az a 17-e. De áll eredményeket sem szeretnék. Kinek mi volt a tapasztalata? Illetve 10-es érzékenységű terhességi tesztem van itthon!

2017. okt. 7. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly ? Mert még csak 7 van mifelénk.
2017. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uh, elírtam :D 2-át akartam írni :D
2017. okt. 7. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
20-21 előtt nem tesztelnék
2017. okt. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bakker 9én lesz az évfordulónk, úgy megijedtem, hogy idén is megfeledkeztem róla!
2017. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a kisfiammal lettem terhes, 24. ciklusnapon teszteltem pozitívat tizes teszttel, szuper terhességem volt utána. Most szeptemberben (készülvén a kistesóra) ugyanígy 10-es teszttel 24. ciklusnapon pozitívat teszteltem, de volt egy rossz érzésem, másnap is teszteltem, ugyanúgy halvány maradt, majd szépen 4 nap alatt teljesen elhalványodtak a tesztek (voltam vérvételen is, egyre cökkenő hcg) és 2 nap késéssel megjött. Szörnyű volt az a pár nap! Soha többet nem tesztelek ilyen korán, mert sajnos gyakran előfordul, hogy elindul vmi, de aztán kémiai terhesség lesz a vége, de ha nem tesztel az ember korán, talán ki sem derül és az - hidd el nekem - jobb. Én késés után 4-5 nappal tesztelnék, pedig nagyon türelmetlen típus vagyok.
2017. okt. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!