Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetett beágyazódási...

Ez lehetett beágyazódási vérzés? IRes vagyok, meforalt szedek, PM rendben, a ciklusaim 28-30 naposak.

Figyelt kérdés
A párommal több, mint két hete voltunk együtt. Az együttlét után egy héttel meg kellett volna, hogy jöjjön. De nem jött, hanem egy nappal a nemvárt után valami kevés rózsaszínes folyás volt, mert vérnek nem mondható. Ez volt kb fél napig, de csak nagyon enyhén. A hőm 35.5 körül szokott lenni reggelente. Most pedig 36, ami szerintem nem szokott lenni babánál, tudtommal 37 körül kellene. 3 napja elég fáradékony vagyok, meg fáj a fejem, de ezt nem tudom, hogy a fronttól-e. 2 éve próbálkozunk, márciusban derült ki az IR, elméletileg jövőre próbálkozhatunk már. Nem merek már tesztelni, mert volt már olyan, hogy amikor megvettem a tesztet másnapra megjött :( Szivesen olvasnék tapasztalatokat.

2017. okt. 7. 21:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én is IR-es vagyok, sajnos menstruáció kimaradást is okoz. Olyankor nekem is csak barnázás féle van egy napig. Hőgörbéd van? A 35,5°C nagyon alacsony, mennyi volt a TSH-d?
2017. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nekem is, mielőtt nem tudtam róla 45-60 napokra jött meg. Amióta szedem a meforalt, meg diétázom rendszeres, ami meg is lepett. 1.15 a TSH, előtte 1.5 volt, szóval alkalmas a babára. Nem vezettem hőgörbét mostanában, meg az ovuteszteket is abbahagytam, mert a párom külföldön dolgozik, így akkor vagyunk együtt, amikor épp hazajön, 2-3 hetente :(
2017. okt. 7. 21:54
 3/15 A kérdező kommentje:
Jajj és nekem nem barnázás volt, hanem nagyon enyhe rózsaszínes vérzésféle, emígy rendesen 5-6 napig meg szokott lenni a menzeszem. Előtte lévő ciklusban pedig a 27. Napon együtt voltunk a párommal, de másnap megjött rendesen 5 napra.
2017. okt. 7. 21:57
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Nos, ha itt valaki leírja, hogy igen, ő pont így volt ès most itt szuszog mellette a x hónapos gyereke, attól mèg te nem leszel terhes!

Vegyèl tesztet, ilyen egyszerű! Ostoba emberek szeretnek boldog tudatlanságban èlni...

2017. okt. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hétvégén egy kis faluban nem tudok tesztet venni. Dokihoz meg bejelentkeztem, és csak novemberre kaptam üzenetet. Nekem nem kell, hogy azt írják, hogy ugyanígy lettek terhesek, mert van olyan barátnőm, aki elkezdte a múltkor, amikor rosszul voltam a gyógyszeremtől, hogy nála is így kezdődött a terhesség... Meg unszolta, hogy csináljak tesztet. Mégis negatív volt, meg megjött.

Én tapasztalatot kértem, hogy írjanak, ha volt baba, ha nem, amíg eljutok dokihoz, vagy patikába...

2017. okt. 8. 08:51
 6/15 A kérdező kommentje:
*időpontot
2017. okt. 8. 08:52
 7/15 momoka 2002 ***** válasza:
Papirforma szerint a peteerest koveto 7-10 nap korul tortenik a beagyazodas. De persze ez lehet eltero. Barmi lehet,en tartok otthon teszteket,mindenkepp csinalnek 1-et. Viszont az alacsony hod nem arra utal. Barmi lehet, elkepzelheto hogy nem volt pe-ed es hormonzavar miatt van. Majd ird meg mi lett belole.
2017. okt. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hétfőn venni fogok egy tesztet. Szájban mérem a hőmet, de azon gondolkodom, hogy áttérjek-e a hüvelyire. Mennyivel pontosabb?
2017. okt. 8. 09:17
 9/15 momoka 2002 ***** válasza:
Semennyivel. En probaltam. Nalam ugyanugy valtoztak az ertekek,csak 2 tized elteres volt a kulonbseg
2017. okt. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ. Akkor maradok a szájban mérésnél.
2017. okt. 8. 13:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!