Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal nagyon szeretnénk...

A párommal nagyon szeretnénk már babát, próbálkozunk folyamatosan és ebben a hónapban 5 napot késett a mensim, már kezdtem örülni hogy úton van a kis csöppség, de mégis megjött. Ettől függetlenül terhesnek érzem magam. Járt már valaki így?

Figyelt kérdés

2017. okt. 8. 06:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha csinalsz egy tesztet az sokat segit abban, hogy megtudd, Nalad mi a helyzet. Ugyanis az Rajtad nem segit, ha MAS nonel is volt ilyen es terhes volt. Hamis remenyt ne akarj, az hatalmas ostobasag. Szoval teszt. Ha negativ, nincs baba. Ha pozitiv, azonnal orvos, mert verzes terhesen nem jo.


Nekem szamtalanszor volt egyebkent hogy megjott, megis teszteltem, mert terhesseget ereztem. De ez csak azert volt mert akartam es bebeszeltem (utolag mar tudom). Aztan amikor valoban terhes lettem, termeszetesen nem jott meg.

2017. okt. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel nem vagy terhes, csinálj tesztet.
2017. okt. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2017. okt. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!