Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tünetek mellett már tutira...

Tünetek mellett már tutira pozitívnak kell lennie a tesztnek, ha baba van, igaz?

Figyelt kérdés

Nem készülünk babára, viszont egy ideje (én influenzára fogtam) émelygek, hányingerem van, vannak mindenféle tüneteim. Édesanyám meg nekiállt belebeszélni a babát a hasamba, hogy tuti attól van, minden tünet stimmel. Nekem előtte eszembe sem jutott, gyógyszert szedek egyébként, de addig mondta, hogy csak vettem egy tesztet. Elég határozottan negatív lett (Expect teszt), de azért kicsit elgondolkodtam.

Ha már tüneteknél járnék, az legalább 6-7 hetet jelentene, nem? Ez esetben már bármilyen teszt mutatná a terhességet, jól gondolom?



2017. okt. 8. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen már kimutatná
2017. okt. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,mert a tunet a hcg miatt van es ugye ezt mutatja ki a teszt,hanyidik napon vagy?
2017. okt. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#2 Mivel a gyógyszer szabályozza a ciklusom, így ahhoz tudok mérni, az alapján 25. nap. De pont a gyógyszer miatt nem gondolom, hogy az én esetemben a számolgatás bármit is érne, de lehet, hogy tévedek. :)

Mivel a tünetekből indult ki a dolog, így ahhoz próbáltam viszonyítani. De ilyen körülmények mellett, ennyire csak nem vacak a teszt, hogy nem jelezne, ha lenne valaki odabent. :)

2017. okt. 8. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!