Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az hogy lehet hogy van egy...

Az hogy lehet hogy van egy pozitív És egy negatív tesztek? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 15:51
 1/8 manó1235 ***** válasza:
Menj el nődokihoz és ő valóban megtudja állapítani hogy mi is akkor a helyzet.
2017. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a tesztek sorrendje?
2017. okt. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pozitív lett délelőtt. Sétáltam utána vagy 2 órát és utána csináltam a másikat ami negatív lett,de azon gondolkodtam hogy ennyi idő után nem termelődik hcg hormon. Nem ?
2017. okt. 8. 17:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát 2 órás pisi nem minden esetben lesz pozitív. Kicsit türelmetlen vagy. Mi ek 2 óránként tesztelni? Holnap reggel tesztelj első pisiből.
2017. okt. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül ajànlott a teszteket reggeli első vizeletből csinàlni. Abban a legkoncentràltabb a hcg. Nem csoda hogy utàna màr negatív volt.
2017. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ket orankent minek tesztelni?
2017. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert nem tudtam el hinni 😃 és biztos akartam lenni hogy igaz 😃
2017. okt. 8. 21:37
 8/8 Norman Bates ***** válasza:

A pozitiv az szep egyertelmu volt vagy ilyen nagyitoval keresgeled, fenyfele tartva olyan mintha? Ne probald becsapni magad, ha nem egyertelmu, csak nagyobb lesz a csalodas.

Nekem pozi teszt utani napon reggeli elsobol halvay lett, 2 ket ora mulva ujra teszteltem, sokkal sokkal erosebb volt.

Tesztelj ujra reggel, szurkolok neked.

2017. okt. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!