Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire sanszos hogy teherbe...

Mennyire sanszos hogy teherbe esnék?

Figyelt kérdés

Barátommal hétvége fele szeretnék szexelni.Ez egy friss kapcsolat.Nem akar gumit.Mert érezni akar.És én meg azt mondtam szedek tabit hogy megnyugodjon.

EDDIG se szedtem előző kapcsokatomban.Mégse lettem terhes.

Lényeg a lényeg szerintem nem lenne gond.Mert volt már olyan másik előző kapcsolataimban hogy középidőben szexeltünk.Belém ment.Mégse lett baba.

Most viszont megint ugy jön ki hogy előző héten jött meg.Most hétvégen szexelünk.Én nekem lesz a szülinnapom és eddig huztam a barátom.Na most beadom már végre a derekam annyira kívánom.

Én 19 vagyok.Barátom 26.Kondizik.Szed ezt azt.Az is tudtommal befolyásolja neki is a termékenységét.

És most költözünk jövő hónap elején össze


2017. okt. 9. 20:11
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is igaz hogy eddig hogy 25 napra hol 30 napra jött meg.Mostanában olyan fix 29 nap körül.És a nődokim szerint teljesen egészséges vagyok.Fiatal,termékeny.
2017. okt. 9. 20:13
 2/35 anonim ***** válasza:
63%
25%
2017. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy kamu, kérlek... -_- Amennyiben meg mégis igaz, akkor pont megérdemlitek egymást, és hogy sok szép gyereketek legyen, aki az IQ-tokat örökli...
2017. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%
Kemény..
2017. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

1. Az, hogy eddig nem kellett ráfizetned a felelőtlenségedre, hihetetlen mázli, ne kísértsd tovább a sorsod!

2. Azt hazudni a párodnak, hogy szedsz tablettát, pedig eszed ágában sincs, egy az egyben gerinctelenség, és már önmagában is elég ok arra, hogy ha rájön, elhagyjon (ezt nőként írom)

2017. okt. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%
pfúj, de undorító féreg vagy!
2017. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
A noi faj diszpeldanya vagy. Hello 21szazad
2017. okt. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
97%

Hahaha aztán majd jõssz, hogy jaj terhes lettem pedig "vèdekeztem"!

Mi lenne, ha qrás helyett agyra gyúrnál? Jah várj, ahhoz agy is kène! 😂

2017. okt. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Nyilván majd rávezetem közben hogy kivegye időben mivel nyilván nem akarok most egy friss kapcsolatba babát!
2017. okt. 9. 20:38
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Ès ha nem tudja kivenni ès telever??? 😀
2017. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!