Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz 2,5 héttel teherbe...

Abortusz 2,5 héttel teherbe esni mennyire sanszos?

Figyelt kérdés
2,5 hete volt terhesség megszakításom egészségügyi problémák miatt. Szövődmény is volt, gyulladás, ami 1 hét alatt megszűnt (antibiotikumot kaptam). Növesztettem egy 5 cm-es cisztát is. Természetesen tudom, hogy ilyenkor nem szabad szexelni, ezért csak pettingeltünk, de a "kedves" párom elvesztette a fejét, és létrejött köztünk egy kb. fél perces aktus (ennyi idő kellett mire lerúgtam-lekiabáltam magamról...). Nem ment el bennem. Érdemes azért szerintetek kérnem egy esemény utánit?
2016. jún. 10. 06:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%

Te milyen párkapcsolatban élsz!!!????

"Lerugtam lekiabaltam magamról "

Azért ezen el lehetne gondolkozni te csak egy tárgyként kezeld a tested?

MERT ebből amit leirtal ez jön át.Kerlek szedd már össze magad..amit leírsz az nem párkapcsolat hanem horror.Becsuld már jobban magadat ennél!!

Szedjel fogamzásgátlót hogy a kérdésre is válaszoljak.

2016. jún. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Teljesen normálisban amúgy:) Inkább úgy képzeld el a szitut, hogy már nagyon régóta nem voltál együtt a pároddal, akit szeretsz és kívánsz, aztán jól elveszted az eszed, és mire észbe kapsz ott a baj, és neked, mint nőnek kell valamit tenned, hogy kibillentsd őt, abból, amit elkezdett. Mindketten tanult, normális (nem is olyan fiatal) emberek vagyunk, 2 gyerkőccel, szó nincs itt erőszakról.
2016. jún. 10. 06:27
 3/34 A kérdező kommentje:
A kérdésre meg nem válaszoltál, nyilván szedek majd fogamzásgátlót az első menstruációt követően. Amit egyébként az alapbetegségem miatt annyira nem kéne, de inkább, mint egy másik terhességmegszakítás, az óvszer mint opció láthatóan nem jött be...
2016. jún. 10. 06:30
 4/34 anonim ***** válasza:
40%
Az abortusz utánra is vonatkozik a 6 hét szextilalom... a fertözesveszély miatt. A kedves párod a fütyéjéről elég könnyen bármilyen bacit oda tud tenni akár fél perc alatt is...de ha már abortuszra kellett menned, akkor legalább annyi felelősség tudat legyen már bennetek hogy többet nem szexeltek védekezés nélkül, ha nem akartok gyereket. Mert ha most terhes lennél, kérnéd is az időpontot a következő abortuszra? Ne csessz ki magaddal, tönkreteszed magad ezzel.
2016. jún. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
22%
2,5 héttel az abortusz után még nem hinném hogy megjött és szedsz fogamzásgátlót...
2016. jún. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Én tudom ezt jól, főleg, hogy sokat küzdök az ilyesmivel...Aggódom is rendesen. De egy újabb terhesség még inkább aggaszt. Nem, nem szedek még semmit, menstruáció sem volt még. Hétfőn voltam orvosnál, akkor állapította meg a cisztát a bal oldalon, a jobb oldal normális, sőt azt mondta kezdődik a tüszőérés. De ilyen szituációban azt sem tudom kiszámolni, mikor vannak a termékeny napok...
2016. jún. 10. 07:02
 7/34 anonim ***** válasza:
75%

Hú hát ... khm... most mit mondjak. Nekem olyan fura (tudom, nem ez a jó szó...), hogy egy nőnek abortusza volt, 6 hétig nem szabad szexelni és a párjának annyira "fontos" a nő egészsége, hogy megdgja?Ez nagyon gáz!

Én elhiszem, h hiányzik a szex, meg teljesen készen vagytok... de bakker... 2,5 hét borzasztó rövid idő... ha összeszedsz valami szuper kis fertőzést és esetleg bekövetkezik a legdurvább, hogy kiveszik a méhedet, akkor mi van? Majd azt mondjátok, hogy jajj hát igen, tudjuk, de annyiraaaaaaaaaa elvesztettük a fejünket...

Ha akartok babát és fontos az egészséged, akkor vigyázzatok rád jobban.


Ja hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem nem kell. GYULLADÁS is volt, meg csak 2,5 hete történt az ab. Szerintem ebből kizárt, h terhesség legyen.

2016. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
86%

Mi is tanult emberek vagyunk és a párom soha nem vesztené el a fejét velem szemben. Fél percbe telt, amíg leráztad magadról? Ha nincsen semmi bajom és lefekszünk egymással, majd azt mondom neki, hogy "Állj!", akkor azonnal megáll. Akkor is ha 2 hónapja nem voltunk együtt.

Ha meg egészségügyi bajom is van, akkor meg eszébe se jutna.


Szóval ne védd azzal, hogy tanult ember, mert ettől még primitív tuskó.

2016. jún. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
67%

2 gyereked van, azt írod. Szülés után sem vártátok ki a 6 hetet??? Vagy akkor még bírt magával?


"(ennyi idő kellett mire lerúgtam-lekiabáltam magamról..."

Bárhogy szépíted, ez erőszak!


Már eleve a bugyidat nem kellett volna levenned. Oké, hogy pl őt kényezteted, de te most tabu vagy. Bírd ki, mert ha fertőzést kapsz, akkor durva következményei is lehetnek.

És a kedves párodnak is ki kellene bírnia, mert ha valóban "tanult normális emberek" vagytok, akkor tudnotok kellene, mik a kockázatok. És igenis ki kellene bírnia a drága apukának is.


Nem sok esélye van a teherbeesésnek, de van. Ha már ennyire nem bírtok magatokkal, akkor miért nem védekeztek???

2016. jún. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
Oké, legyen akkor tuskó, de itt most nem ez a lényeg sajnos.
2016. jún. 10. 09:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!