Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye hogy teherbe...

Mennyi az esélye hogy teherbe estem?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk együtt a barátommal természetesen védekeztunk. De sajnos a végén vettük észre hogy kilyukadt a gumi. De nem ment el bennem mert mielőtt elelvezett volna azonnal leszálltam róla. Csak úgy olvastam hogy az elovaladekban is van valamennyi himivarsejt. Tegnap kellett volna meg jönnie , ezért is próbálkoztunk mert az állítólag hamarabb meghozza. De meg mindig nem jött meg, bár 2 nap késés annyira nem baj, mert előfordult már. Csak ez miatt a lyuk miatt aggódom. Előfordulhat hogy teherbe estem? Lehet én komplikalom túl de hátha valakivel megtörtént már ilyen eset és tud segíteni. Előre is köszönöm a választ.

2017. okt. 10. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Most ha azt mondja valaki hogy ááá, dehogy lehetsz terhes, megnyugszol?
2017. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A helyetekben feliratnék (még ma, minél elöbb) 72 órás tablettát és azt alkalmaznám, mert elvileg így teherbe tudsz esni. Ha abszolut nem akartok gyereket, akkor ez a biztos megoldás.


A menzeszed attól függetlenül megjönne, mert mire tényleg megtermékenyülne a petesejt, addigra már véget is ér.


Ezen kivül a szextöl nem jön meg elöbb a vérzésed, ez csak babona.

2017. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem olvass ennek tanulsagara kicsit utana, hogy hogyan is lesz a baba. Es akkor legkozelebb mar meg sem kell kerdezned ha tortenik egy hasonlo eset
2017. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 momoka 2002 ***** válasza:
52%
Nem tudom hany eves vagy,de ha a utannanezel hogyan is megy vegbe egy ciklus menzesztol menzeszig biztosan kapsz valaszt a kerdesedre. Minimalis az eseje egy terhessegnek altalaban peteeres(tuszorepedes)alkalmaval lehet teherbeesni tehat a ciklusod(28-32) alatt van kb. 3-4 nap amikor esejes es az a menzi elott 14 nappal tortenik, papirforma szerint +- 1-2 nap. Szerintem nem kell aggodnod,foleg ha rendszeresek a ciklusaid
2017. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
momoka 2002: azért nem annyira egyszerü, ahogy gondolod - nekem mindig 25 napos ciklusaim voltak egész életemben. Egyszer nem védekeztünk közvetlenül a menzesz utáni napon (A ciklus 5. napja) és terhes lettem. (Más kérdés, hogy ez nem volt igazán gond, de gyakorlatilag semmi esély sem volt erre)
2017. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 momoka 2002 ***** válasza:
Akkor te vagy az egyike annak akik erositik a szabalyt. A 25 napos ciklusnal a 11. Napon kene hogy legyen peteeres es ha az 5. Voltatok egyutt akkor vagy korabban tortent a pe, vagy nagyon hosszu eletuek a parod spermai.
2017. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is akkor valamiért korábban volt a peteérés, mivel elötte-utána egy hónapon belül nem voltunk együtt egyéb okok miatt, szóval csak ez az egyetlen nap jöhetett számításba.
2017. okt. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!