Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a teherbe...

Mennyi az esélye a teherbe esésnek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Először is PCOS-m van, de amúgy elég tünetmentes vagyok, odafigyelek az életmódomra és elhízott sem vagyok. Szóval ugyebár elvileg emiatt alapvetően kisebb esélyem van terhességre. Ezzel kapcsolatban esetleg milyen tapasztalataitok vannak?

A helyzet pedig az, hogy a barátom belém élvezett, mert már mindketten nagyon vágytunk rá, eddig megszakításosan védekeztünk, meglehetősen hatékonyan.

Pont a ciklusom termékenyebb napján történt.

Most pedig nem tudom eldönteni, az esélyesebb, hogy terhes leszek, vagy az, hogy nem?

Nyilván az esetleges "következményekkel" tisztában vagyunk, az esemény utáni fel sem merült.

Én tiszta szívből örülnék egy babának, a női élet kiteljesedésének tartom az anyaságot, bár ő még nem érzi az apaságra készen magát, már felnőttek vagyunk, nyilván, ha úgy alakulna, akkor szép kis család lennénk.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. aug. 7. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Esély 70%.
2017. aug. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm pcos-sal egyetlen alkalomból teherbe esett, pedig azt mondták neki, h lehetetlen, mert ovuja sem volt, aztán mégis azonnal sikerült. Nekem semmi bajom és nagyjából fél év alatt lettem terhes, ami nem is sok idő, szóval szerintem nagy eséllyel nem lettél terhes, de persze mindig vannak ilyen hihetetlen sztorik, mint, amit fent írtam.
2017. aug. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenketten egésègesek vagytok akkoris csak 25% a teherbeesés esélye.
2017. aug. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nagy mák lenne ha teherbe esnél egyből.25%-ék esélyed van kb.Mi 7 hónapja szeretnénk babát és még nem vagyok terhes sajnos.
2017. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 20 éves fiatal lány (lassan anyuka) vagyok ,párom 25 éves már 4 éve együtt vagyunk és már 2 év után ugy éreztük jöhet a baba , egészségesek vagyunk mégis másfél évet váratott magára a baba , pont akkor estem teherbe mikor eldöntöttem ha 1-2 hónapon belül nem sikerül kivizsgáltatjuk magunkat .
2017. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!