Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal mindig védekezünk óvszerrel,de az előző menzeszem után 1 héttel történt, hogy kicsit levegős lehetett a gumi és miután elélvezett,a gumi végénél kifolyt az ondó és a fenekemre csöppent.Megtöröltem magam, a gumit ellenőriztük de az nem volt lyukas vagy problémás,így gondoltuk hogy hátul folyhatott ki ami kijött mert a cucc másik része benne maradt. Én úgy voltam vele,hogy ettől nem lehet probléma hiszen a hüvelyemhez elvileg nem került ondó,de két napja kellett volna megjönnie és mégsem jött,illetve nagyon a tüneteket se érzem. A hasam görcsölget,de nem olyan erősen ahogy szokott,viszont a múlt hónapban is,és ebben is elég nagy stressznek voltam kitéve,plusz kemény fizikai megterhelésnek,emiatt szeptemberben egy héttel előbb is jött meg és még az étkezésem is eltolódott egy rosszabb irányba(sok tészta,krumpli,kenyér,nem minőségi ételek ugyanis most azt kell ennem kb másfél hónapja amit elém tesznek,mert egy kiképzésben veszek részt). Ezek alapján lehetek terhes vagy van miért aggódnom?
2017. okt. 11. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A teszt most már mutatná, csinálj egyet reggel az első vizeletből, és ha akár halvány is, akkor baba van. Teszt bármely gyógyszertárban, drogériában kapható.
2017. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha normálisan feltettétek és jó a gumi mérete abból nem tud kifolyni, ráfeszül a péniszre, inkább a saját hüvelyváladékodat láthattad, teszt 2 hét után mutatja.
2017. okt. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!