Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lekestuk a peteere...

Szerintetek lekestuk a peteerest? Vagy esetleg sikerulhetett elcsipni?

Figyelt kérdés
Vasarnap hajnalban ereztem gorcsoket,petefeszek szurkalast es eleg sok folyasom is volt. Hom masnap felment 36.6ra a 36.3rol,de mivel lagziban voltunk,csak delben tudtam megmerni,igy lht,h nem valos az eredmeny. Keves alkoholt is ittam. Vasarnap este tudtunk csak egyutt lenni! De meg hetfon is ereztem eleg eros petefeszek szurast,talan ekkor ereztem legjobban. Hetfo este mar elkezdett feszulni a mellem is. A peteeres utan ilyen hamar elkezdodhet a mell erzekenyseg?
2017. okt. 11. 20:26
 1/9 A kérdező kommentje:
A tuszorepedes utan rogton kiszabadul a petesejt? Mikor a ho felment akkor a pete ki is szabadult?
2017. okt. 11. 20:28
 2/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk, ha nem akarnátok görcsösen jobb lenne!


Unokatesóméknál lassan a kapcsolt - és a meglévő gyerek - rovására megy a tesót akarunk-mánia.

2017. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kosz,hogy a kerdesemre valaszoltal! Csak,h tudd nem akarjuk gorcsosen,csak kivancsi vagyok ennyi az egesz. Ebbe a peteeres,tuszorepedes ugybe belezavarodtam kicsit! Az elso gyerek egybol sikerult,sot nem is igazan volt tervbe veve,mondhatni becsuszott. Es ezt se igazan terveztuk,csak igy jott.


Ha valaki tud a kerdesemre valaszolni,annak nagyon koszonom!

2017. okt. 11. 21:08
 4/9 A kérdező kommentje:
Es a homerozessel vagyok tisztaban,mert ez az elso honap.
2017. okt. 11. 21:08
 5/9 A kérdező kommentje:
De ugy latom,hogy itt csak azok valaszolnak,akik unatkoznak es mast szertnek piszkalni! Inkabb nezz 1filmet ha unatkozol!
2017. okt. 11. 21:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt most utoljára, hogy délután kb 4kor kezdődött a szurkálás, este 11 körül voltunk együtt. 2 hétre rá pozi teszt, de dokinál még nem voltam, csak reméljük a legjobbakat.
2017. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom! Es gratulalok!
2017. okt. 11. 21:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni, vagy sikerült, vagy nem, tapasztalataim alapján mindenféle szurkálás, feszülés nem jelez semmit, nekem amikor szurkált nem voltam terhes, amikor nem volt semmi jel, akkor viszont igen.
2017. okt. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem is terhessegre gondoltam a masodik napon,hanem arra gondoltam,h lehet nem szabadult ki a pete vasarnap,mert hetfon meg eleg eros szurkalast ereztem.
2017. okt. 12. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!