Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet buta kérdés de már...

Katica04 kérdése:

Lehet buta kérdés de már teljesen össze zavarodtam 22 napra szokott megjönni de nem tudom hogy ilyen esetben hogy kell kiszámolni a peteérést? Augsztus11en volt meg utoljára.

Figyelt kérdés
Most 23.ig napa jött meg.Augsztus 11.en volt meg utoljára.Kalkulátorok nem megegyezően adják ki hogy mikor is volt most peteérésem..18.-án és 25.-én együtt voltam a párommal nem vedékeztünk mert babát szeretnék.Van rá esély hogy sikerült teherbe esnem?

#Peteérés-számítása
2017. aug. 26. 20:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
nagyon rövid a ciklusod, nem normális. legalább 26 napnak kell lennie. ilyen rövid ciklussal nem esélyes a terhesség.
2017. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Az elsö hülyeséget ír!


Ha a ciklus rendszeresen 21 napnál nem rövidebb vagy 35 napnál nem hosszabb, az még teljesen normális.

2017. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha 11en volt meg es 22 napos akkor vagy felidöben volt 22en, vagy a kövi mensid elött 13-14 nappal.(18-19 körül).az aug. 25 nalad mar eselytelen h akkor fogansz meg.vegyel ovutesztet es tesztelj, mi nem tudhatjuk hogy müködsz pontosan
2017. aug. 27. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%
22 napos ciklusnál nem valószínű, hogy van peteérés. Szerintem keress fel egy nőgyógyászt, mert ez így nem teljesen normális.
2017. aug. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy 21 napos ciklust még aránylag normálisnak titulálnak, de ettől függetlenül nagy eséllyel normális peteérés sem történik... ennyi idő alatt nem tud rendesen megnőni egy tüsző... 24 napot el kéne érni. Én orvoshoz mennék, peteérés követésre, vagy minimum ovu teszt.


Ettől függetlenül akár szerencséd is lehet, de ez tényleg igen rövid ciklus...


Nem szégyen orvoshoz menni, ha valaki babát szeretne. Tapasztalatból tudom, hogy, ha időben mentem volna dokihoz fél éven belül terhes lehettem volna... én hülye meg vártam közel 6 évet és 7 évbe tellett mire meglett a pici csodánk. Manapság érdemes tudatosan tervezni a babát, mert naaagyon sokan vannak akik akarnak babát és nem jön évekig... és annál többen vannak akiknek meg csak úgy becsúszik. Nagyon stresszes világban élünk és meglepően sok nő küzd valamilyen hormonális gonddal.


Na de ez tényleg mindenkinek a saját dolga :) Ez meg az én véleményem :)


Minden jót jó egészséget és mielőbbi sikert kívánok!

2017. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól értelmezem nem eshetek teherbe? Fogamzásgatlót szedtem egy ideig,miutan abba hagytam lecsökkent 22 naposra.Mindig pontosan szokott megjönni.Legutobb késet csak. Ha nincs peteérésem akkor folyásom se lenne nem? Értem én/átlátszó nyulós/-ra,illetve tojás fehérjés folyásra.. Pénteken azaz 18-án és 25-én voltunk együtt.Has szurkát 19 óta érzek folyamatosan..hol erősebb hol gyengebb. Más tünetem nem igazán nincs. :(
2017. aug. 27. 10:14
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Teherbe eshetsz, de mivel nem tudni van e peteérésed ezért igazából ott vagyunk ahol a part szakad.


A folyás bármitől lehet, nekem pl semmilyen folyásom nem volt még is anyuka lettem :)


Meg, ha esetleg van is peteérés, nem biztos, hogy megreped, mivel kell idő neki, hogy megnöjjön akkorára amikortól meg tud repedni.


Az a biztos, ha lát doki.


Ne keseredj el, nem vagyunk orvosok, csak a tapasztalatokat írjuk le. Segíteni próbálunk :)


Én azért drukkolok, hogy minden rendben legyen és még is hamar sikerüljön a kis csodátok!

2017. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nemrégibe terveztük el a baba projektet.Kicsit bizonytalan vagyok így,hogy írták páran hogy nem biztos össze jön.Bízok benne hogy sikerül,mert sögőrnömnek 21 napos voltak a ciklusai és 12 hetes :) Szóval reménykedem :) Van már két gyerkőc,de mielött megszülettek volna 28 napos volt a ciklusom,majd gyógyszer után lecsökent 21 :/ mindenesetre szivesen várok minden választ,és segítséget.Elvileg 5.én NEM kéne megjönnie ha 22 napra számolom.
2017. aug. 27. 13:34
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél azonnal orvoshoz menni, akkor ha most nem esel teherbe próbáld ki a hőmérőzést a következő ciklusban.

Ha jól csinálod, akkor kiderül van-e ovulációd.

2017. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem csináltam sose hőmérőzést,vagyis nem mértem a hőmet leírnád létszives hogy mikor jó és mikor nem? ... Mikor érdemes,reggel vagy este? Hőböl meglehet állapítani hogy sikerült e baba vagy nem? De köszönöm a választ megfogom probálni ezt a hőmérös dolgot :) Annyira rá vagyok most feszűlve hogy sikerüljön a baba :)
2017. aug. 29. 08:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!