Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostis kura utolso napja...

Clostis kura utolso napja tegnap volt. Ma a ciklus 8. napjan voltam uh. Mnyhartya 7mm jobb ov 14mm bal ov 17mm tuszo. A derekam faj szurkal a hasam. Megfog repedni? Ha igen kb mikor?

Figyelt kérdés

#Tüsző.clostilbegyt.teherbeeses.terhesseg.petesejt.ovulacio
2017. okt. 12. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Akkor, amikor az orvosod mondta!
2017. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért fontos? Innnentől kétnaponta szex legalább 10 napig és semmi jelentősége a repedés napjának. Szuris stimus ciklusban sem aggódtam emiatt, mert kétnaponta együtt voltunk, ahogy az orvos mondta.


Egyébként napi kb. 2 mm-t nő a tüsző és 20-25 mm között reped valamikor. Ennél pontosabban nem lehet megmondani, ha csak Closty volt és szuris repesztés nem lesz. De nem is fontos, hidd el.

2017. okt. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszonom 2#

Nem nem lesz szuri.Csak ma mar a derekam faj nyilalgat a petefeszeknel. Ez arra utal?

2017. okt. 12. 14:21
 4/10 anonim ***** válasza:
45%

A nagyobb tüsző még 2-4 nap a kisebb még 3-6 nap szerintem. De az sem biztos, hogy megreped, ha nincs szuri.

Én első két clostis hónapban az 5-10 napig szedtem és csak a 18on repedt meg. Késett egy napot és volt pozitív tesztem de végül megjött. Ebben a ciklusban a 3-8 nap között kellett szednem, holnap nézik meg h állok a 12. napon.

2017. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az hogy fáj, arra utal, hogy nőnek, érnek a tüszők, nekem is hosszasan szokott repedés előtt és aznap. De csak hőből lehet - sajnos csak utólag - pontosan házilag megmondani a repedés idejét. Én emiatt mértem, hogy lássam sikerült-e és mikor.


Egyébként épp Clostyval vagyok most ikerterhes, a kisfiam is azzal lett! Mi már a végét járjuk lassan. 😉😉😉


33+0 hkm

#2 voltam

2017. okt. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szoval akkor lehet megse reped 😭 szurirol sajnos nem volt szo. Annyit mondott akciozzunk es jovo honapba talalkazunk. Ha megjon akkor utana ha nem jonne meg akkor azert. Hat bizom benne de kitudja nagyin ragorcsolok. Hallotam olyat is hogy nem minden tuszoben van petesejt. Teljesen elbizonytalanodtam.
2017. okt. 12. 14:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Maguktól" megnőttek ekkorára ilyen hamar,szval repedni is fognak ne aggódj. Hatott a closti,ne parázz egyből..


Es mostantól legyetek minden nap egyutt. Nekem ezt ajánlották az orvosok, es bejott már a 2.kúrában. talán 1 nap maradt ki. Ovuteszteltem amúgy,es amikor 17 es 19 mmes tuszoim voltak (13.cnap) akkor a hőm szerint 16.nap volt repedés.:)

Utana 7.dpoig feszult a hasam , elmentem orvoshoz a tuszok utan maradt folyadék okozta.:)


Az a kúra lett sikeres, most vagyunk 18 hetesek!:)

2017. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szuri miatt ne aggodj.. a dokik kisebb része adja mert eleinte szinte felesleges látják azt ha kell.

De ha nem sikerul ez a honap akkor menj majd el megnézetni repedt e a tuszo es kesz. A mehnyalkahartyad tök jó annak ellenére h clostit szedsz.:)

Nekem (utolso vagyok) azt mondtak eselytelen mert 4 mmes mehnyalkahartyam volt 13.napon.. erre csak babas lettem.

4+3 hetesen 9mmes volt csak a mehnyalkahartya.:)

2017. okt. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek nagyon bizom benne.

Kedden is voltam akkor azt nezte mikyen puha a mehszaj.De azota barnas filyasom is van miota megvizsgalt. Ma mondtam neki azt mondta nem gond. En is csinakram ma lh tesztet. De azon elmenni nem tudok.😊😊😊

2017. okt. 12. 17:17
 10/10 A kérdező kommentje:
#3 voltal.a 12. Napi uh mit lattak?
2017. okt. 13. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!