Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egész nap hányingerem van. Ez...

Egész nap hányingerem van. Ez lehet terhesség? Több lent.

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem vagytok orvosok, és nem tudjátok megmondani, és amint esedékes csinálok tesztet...csupán a véleményetekre vagyok kíváncsi! A ciklusom mindig ugyanannyi (28napos) és bár igaz..a naptár módszer nem megbízható, de mi a 21.napon voltunk együtt..ebből 3x belém ment, a 24.napon is de akkor csak egyszer, és két napja olyan hányingerem van hihetetlen. Én úgy tudom hogy ilyen gyorsan nem jelentkeznek tünetek, és hogy akkor nem is volt peteérésem. Szerintetek csak beképzelem magamnak a tünetet vagy történhetett valami? (3 nap múlva kell hogy megjöjjön)

2017. okt. 13. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

En nem peteeres alatt lettem terhes. Tuneted meg nem lehet.


30hkm

2017. okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A hányinger mint tünet,kb.3-4 héttel jelentkezhet beágyazódás után.
2017. okt. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom én is ezért furcsálltam. Köszi a válaszokat! :)
2017. okt. 13. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért majd egy tesztet csinálj szerintem,hogy megnyugodj.
2017. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kora terhes vagyok és nagyon nagyon az elejétől hányingerem van. És ez így volt minden terhességen alatt . Ea egyik gyerek sem ideális időben fogant a ciklus szerint 😊😊
2017. okt. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az kicsit erős túlzás, hogy beágyazódás után csak hetekkel lehet hányinger. Nekem két tergességemnél is a 12 dpo-tól volt hányinger reggel, erősen, ami pár hét múlva enyhült, majd elmúlt. Szabályos 28 napos ciklusnál nem sok esély van teherbe esni a 21.napon, de nem 0.
2017. okt. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!