Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet olyat, hogy magánba...

Lehet olyat, hogy magánba járok valakihez terhesgondozásra, de másnál szülök (fogadott lenne a doki)? Valaki csinálta így?

Figyelt kérdés
Most járok egy endokrinológus-nőgyógyászhoz,aki nekem nagyon bevált,pajzsmirigy probléma miatt kerültem hozzá,illetve kiderült nincsen peteérésem. Arra gondoltam,hogy ehhez a dokihoz járnék terhesgondozásra magánba mivel endokrinológiai problémáim is vannak,de másnál szülnék. Sajnos azért nem nála szülnék,mert csak magánklinikán vállal szüléseket,nekem meg arra nincs fél millió Ft-om. :/ A másik doki akinél szülnék (ő csak nőgyógyász),Ő vezet állami kórházba is szüléseket,illetve szakmailag szintén egy nagyon jó doki.
2017. okt. 13. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ha már felfogadsz dokit, annak úgy van értelme, ha hozzá jársz végig, hiszen éppen ennyiben előnyös a szüléshez a fogadott doki, hogy mindent tud rólad, az előzményeket, az esetleges problémákat, a te félelmeidet, stb.


Egyébként én magánorvoshoz járok, de ügyeletesnél tervezek szülni, mert nem fér bele az elveimbe a (jó esetben) semmiért való fizetés. Nem mondta a dokim, hogy hiányolná a felkérésemet, pedig már 33 hetes vagyok. :)


De ha besétálnék valaki máshoz most, hogy vállal-e, akkor tuti elhajtana, vagy ha mégsem, akkor mostantól hozzá kéne járnom.

2017. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a másik dokitól kérdezd, mert legtöbben nem vállalnak úgy hogy csak szülsz náluk.
2017. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

Kizart!

Sztem sporolj, havi 50-et tegyel felre es megvan az ara a magannak. Bar itt pesten a maternity a robert es a drrose is dragabb mint 500.

V valts dokit mihamarabb

2017. okt. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Én magán orvoshoz jártam de egy kórházban dolgozó orvosnál szültem. 36.heten beszéltem meg vele. Semmi kifogása nem volt ellene. És nagyon rendes kedves volt. Annyit kert hogy hadd vizsgáljon még mielőtt szülünk csak hogy tudja mire készüljön.
2017. okt. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!