Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 hete volt az elso alkalmam,...

Lemonturkey kérdése:

5 hete volt az elso alkalmam, ekkor lecsuszott a gumi es biztonsag kedveert esemeny utanit vettem be, ra 2 hetre volt a masok, itt kiszakadt a gumi, de nem elvezett meg bele, az akcio kozepe fele jarhattunk, igy nem kerulhettet sperma belem ugye?

Figyelt kérdés
Ez a nap utan jobb oldali also hasi fajdalmat ereztem es derekfajast. Az esemy utani tabletta bevetele utan 1 hettel hamarabb megjott a mentruaciom, most pedig par nap mulva kene megint megnojon, de elegge fajnak a melleim. Terhes lehetek?

2017. okt. 15. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
57%

Nem hiszem h terhes vagy de inkabb irass FOGAMZÁSGÁTLÓT.


Ha egyersze akarsz gyereket vagy nem akarod a mensid felboritani komoly szinten akkor ne szedj gyakran esemenyutanit.

Mert iszonyu nagy hormonadag van benne.

Én hülye egy év alatt 2x vettem be és utana masfel evig nem jott meg,mutétekkel hozták meg nagy nehezen. Aztan kishíján meddo lettem. 3 ev utan fogant meg kisfiam ra 6 evre lányom.

2017. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
tanuljátok meg használni az óvszert...
2017. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy lehet tul nagy volt a srácnak a gumi mérete. De ha ennyire aggodos vagy akkor ikkabb fogamzasgatlo+ovszer kombó
2017. okt. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ahogy az elso irja, inkabb irass gyogyszert, ert ugy latszik a gumihoz hulyek vagytok
2017. okt. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!