Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A sok stressz okozhat hormon...

A sok stressz okozhat hormon fel borulást?

Figyelt kérdés

38 éves vagyok. Fél éve volt missed ab műtétem. Most újra szeretnénk próbálkozni baba téren a férjemmel. Ezért kértem hormon sort .3.és 21 napit.

Azt mondta a nőgyógyász hogy nem jó a női nemi hormon és a ösztradiol. És hogy nem volt peteérésem és ingadozik hormon szintem. Erre írt fel Remifemint.azt mondta szedjen egy hónapig és újabb hormon vérvétel kell.de hozzá tette hogy azért csinálják tesztet és ha pozitív azonnal menjek vissza hozzá. Azt nem mondtam az orvosnak hogy sok stressz nálam sajnos minden össze jött.

Van köze hozzá? És minek teszt? Komolyan nem értem?!

Jelenlegi menstruacióm késik 5 napja.


2017. okt. 15. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor csinálj egy tesztet ha késik. De egyébként igen a sok stressz sok mindent tud befolyásolni. Nálam spec ezért nem jött a baba 1.5 évig.
2017. okt. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi hogy meg írtad. Ahogy sejtettem ezek szerint a stressz okozhat ilyet.
2017. okt. 15. 18:02
 3/3 anonim ***** válasza:
meg az is hogy 38 eves vagy
2017. okt. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!