Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vajon hogyan reagálna a fiú?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hogyan reagálna a fiú?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban, akivel fél évig rossz volt a kapcsolatom. Sokat piszkált és kibeszélt a hátam mögött. Én viszont nagyon szerettem vele beszélgetni. Tavaj valaki szólt az iskolai pszichológusnak, mi pedig 1 óráig fenn voltunk. Végül elmondtuk egymásnak hogy mi a problémánk és hogy min kéne változtatnunk. Elég kínos volt, mert én végig bőgtem az egészet, mert annyira féltem a reakciójától. Aztán kezet kellett fognunk, de nem néztünk egymás szemébe. Aztán meg kellett ismételnünk, úgy hogy egymásra nézünk. Éreztem hogy ő os hasonló képpen ideges, mert ilyenkor izzad a tenyere. Elmondtam hogy engem mennyire bántott a viselkedése, rajta pedig látszódott hogy meglepődik. Nos, én azon lepődtem meg hogy nem tudta hogy ez engem ennyire bánt. Egy ideig nem beszéltünk, de aztán elkezdett javulni a kapcsolatunk. Kicsit még mindig szégyenlem magam előtte, mert tényleg csak a közeli barataim előtt szoktam sírni. És én nagyon bízom benne. Viszont nen tudom hogy ő hogyan érez irántam. Néha még mindig flegma, de már kezd kedvesebb lenni. Szívbeteg, emiatt 2 napra kórházba került. Én nagyon aggódom miatta, aludni alig bírok. Félek hogy valami komoly baja van...Szerintetek mit kéne tennem? A srác elég zárkózott szerelem terén, én nem rég estem túl egy szakítason, mert bele szerettem ebbe a fiúba. Nem túl jó a véleménye rólam...eddig csak 1 barátnőmnek mondtam el hogy talán tetszik, ő pedig eléggé meglepődött. Gondolkozom rajta hogy esetleg megpróbáljak utalgatni rá? Vagy inkább hagyjam, hátha ő teszi meg az első lépést?

2017. szept. 13. 00:25
 1/5 anonim válasza:

1. A tavaly az nem vaj :D

2. Sajnálom szegény srácot!

3. Én ugyan ez a gyerek voltam szinte! Lányokkal nem beszéltem meg semmi ilyesmi! Erre most mi van? A lányok szinte jobb barátaim mint a fiúk😂 ezzel azt akartam mondani hogy megfog változni! Az ilyenekből lesznek az értelmes, okos emberek! (mint én😂) amúgy komolyan mondom!

Tehát: Nyugi, utalgass rá hogy szereted es ak

2017. szept. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen hülye kérdéseket, komolyan. Miből tudod, hogy a repülőgép repül? Komolyan, most erre válaszolj, kérlek. Egyszerűen beszarok, hogy olyan kérdéseket tudnak feltenni emberek, amiknek pont annyi értelmük van, hogy semennyi, és ők is tudják rá a választ, de baromira unatkozik, így kiír valamit csak azért, hogy addig is csináljon valamit. 16 évesen tanuljál, aztán menjél haverokkal bulizni, élni, ne hülyeségeket csinálj a neten!


Na, vajon mit reagál? Tippelj! A viselkedéséből. Totál evidens volt, nem? Atyasságosuramjézus, én ezt már nem bírom idegekkel komolyan! -_-

2017. szept. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

(többi lemaradt, előző vagyok😂 ) tehát utalgass és ha eszre veszi akkor lehet egy jó kapcsoltatod! Remélem segitettem!

12/F😂

2017. szept. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mármint nem az előző hanem az első vagyok😂 én vagyok az #1 és a #3 válaszoló 😂
2017. szept. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Utalgass rá, hogy neked tetszik, ne szégyelld! Én is voltam hasonlóképp egy fiúval :) Igaz, a szerelem nem jött össze, de azóta is barátok vagyunk.
2017. szept. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!