Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormont kaptam hogy rá segítse...

Hormont kaptam hogy rá segítsen a teherbe esésben de már most érzem hogy peteérésem van?

Figyelt kérdés

Dupaston és Remifemin tablettát kell szedjem hogy legyen peteérésem és meg is tapadjon. 10 óta szedem de tegnap este szurkalt a petefészkem és ma feszül a mellem.

A dupaston tablettát majd ha pozitív lesz a teszt.valaki tapasztalat?


2017. okt. 16. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Duphastont enis pozi teszttol szedtem. Bar utoljara 7.dpotol nem akartam h tul koran kezdjem es megse repedjen meg a tuszo.

Akkor babás is lettem. Most vagyunk a 19.hétben!

Masik gyogyszert nem ismerem.

Szval abban nemtudok segiteni. Nem is tudom mi a kerdes. Ma 10ota szeded vagy tizedike ota?

2017. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen 10 -dike óta szedem a Remifemin t.

Még én sem tudom bevallom pontosan mi ez ?!mert a tájékoztatója klimaxot úr? De ugyanakor hormont is.

2017. okt. 16. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Az orvos nem magyarazta el? Te sem kerdeztel ra? Pedig ennyi kommunikacio kene koztetem nem csak vakon elfogadni mindent. Mit mondott hany napig kell szedni vagy hogyan?


Amugy sokaknak annyira keves a progeszteron h ma ovu utáni napon kezdeni kell a progit kulonben sosem esik teherbe vagy nagy nehezen. Mert mar a pozi ovu teszt elott kell progeszteron a sokeres terhességhez

2017. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos hogy a hormonok nem igazán jó. Nem magamban voltam hanem sztk. 5perc volt az egész ultrahang sem volt. De ez a Remifemin klimax gyógynövén .ezt nem értem miért írta fel? Ha és egy hónap múlva nézi hormon labort. Ennyi.
2017. okt. 16. 18:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat ez nagyon gaz igy. Hormonokat meg SOHA SOHA SOHA ne bízz nőgyógyászra , velem.kicsesztek. nem ertenek hozza ,olyan mintha májbetegséggel fordulnák kardiologushoz. Lehet h picit konyít hozzá mert doki.. de a hormonok NAGYON kényes dolgok. Nem szabad játszani , sztkba is van endodoki keress egyet :) nem tart semmibe
2017. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!