Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor volt a peteérésem? Volt...

Mikor volt a peteérésem? Volt egyáltalán? Most félidőben kezdtem el mérni, akkor mondta az orvos.Valaki segítsen legyen szíves!

Figyelt kérdés
[link]
2008. nov. 6. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
nem található a diagrammod
2008. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2008. nov. 6. 20:14
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a figyelmeztetést, nekem így már behozta.
2008. nov. 6. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Huhh, hát ebből nem könnyű megmondani. ha volt egyáltalán, akkor a 23-ik ciklusnapon, vagyis 4-én, (erre utal a pecsételő vérzés is, ) de nekem nagyon furcsa, hogy az alaphőd ( pé előtt mért érték ) miért ilyen magas.


A másik verzió, hogy a vérfolt amit jelöltél, a mensit jelzi előre egy nagyon rövid ciklusban, ez esetben lehetetlen megmondani mikor volt pé-d, mert pont az a nap maradhatott le az elejéről.


minden esetre, ha a köv. ciklusban méred, és a pé előtt magas értékeket tapasztalsz ( 36.5 körüli- feletti ) az úgy tudom, pajzsmirigy problémára utalhat, ami szintén befolyásolja a teherbeesést.

2008. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan érdekes a diagrammod. Olyan mintha fejjel lefelé lenne. Pont fordítva működik mint kellene. Neked csökken, amikor emelkednie kellene. Egyébként így félidőtől nem igazán lehet értékelni. Ha a 36.7-ek előtt alacsonyabb volt akkor a 14. nap környékén lehetett dehát ezt nem tudjuk. Nem tudom hány naposak a ciklusaid, de ez a nagy csökkenés mensire utal. Talán a következő haviból okosabbak lehetünk!!!
2008. nov. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok, 27-én voltam orvosnál és azt mondta, hogy nem látott vezető tüszőt, ami ki akarna lökődni. Ez a 14. napon volt. A ciklusaim totál borultak, a leghosszabb eddig 56 nap, a legrövidebb 18. Októberben is Provera hatására jött meg....:(
2008. nov. 6. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!