Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha menstruáció előtt egy...

Ha menstruáció előtt egy nappal lefeküdtem egy sráccal, de nem ment el, és ma megjött, akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szóval eleve pont vasárnap kellett volna hivatalosan megjönnie, de ma jött meg, én meg tegnap feküdtem le egy sráccal, aki nem ment el a végén...jó lehet gáz, de nekem ez volt az első, nála meg nem volt gumi. (felelőtlenség tudom tudom...)


Mivel megjött ma a mensim, így még lehetek terhes vagy nem? Mert gondolkoztam a 72 órás tabin, de azzal holnap lenne az utolsó határidő..de mivel ma megjött..


19l



2017. okt. 16. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a szervezeted már felkészült a nyálkahártya leválasztására, most még megtermékenyülés esetén is megjött volna (más kérdés, hogy még el sem juthatott a megtermékenyülésig az ügy).

Mivel nem védekeztetek, benne van a pakliban a terhesség is. Én bevenném a tablettát, bár ugye minél később veszed be, annál kisebb a hatékonysága:(

2017. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Ezt már kérdezted, de igen lehetsz terhes. Nem tudom minek kérdezed meg ennyiszer, mikor úgyse fogod bevenni azt a tablettát.
2017. okt. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És ha 5-6 napig szokott tartani még akkor is? Másodjára tettem fel amúgy.
2017. okt. 16. 19:53
 4/13 anonim ***** válasza:

Igen, akkor is...de tök mindegy, gyógyszert úgyse veszel be, meg már felesleges is, mivel minél később veszed be annál inkább csökken a hatékonysága.

Van olyan ismerősöm aki hasonlóképpen volt, mint te, neki csak a harmadik vérzése maradt ki teljesen, a második csak kevesebb lett. Nem mondom hogy nagy az esély, de ismered murphy törvényét.

2017. okt. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Holnap meg belefer bevenni, mert vasárnapra virradó hajnalban történt az eset.. Időpontot amúgy kértem is egy magán klinikán..
2017. okt. 16. 20:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Elvileg belefér..de minél később veszed be annál inkább csökken a hatása. Tehát mire odajutsz, lassan annyi lesz kb mintha cukorkát vennél be. Az első 24 órában véd a legjobban.
2017. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Olvastam hogy elvileg van 120 órás tabletta is.. Max akkor majd azt kérek holnap.
2017. okt. 17. 00:36
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos, hogy nem javasolja a tablettát, ne mérgezzem magam, meg hogy nálam egyáltalán nem valószínű, hogy teherbeestem.
2017. okt. 17. 19:19
 9/13 anonim ***** válasza:
"egyáltalán nem valószínű, hogy teherbeestem" de nem is kizárt. Mondjuk nem a doki kockáztat, hanem te.
2017. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pontosabban úgy fogalmazott, hogy ebben az esetben nem áll fent a teherbeesés lehetősége...
2017. okt. 17. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!