Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtt két nappal...

Kódika22 kérdése:

Menstruáció előtt két nappal teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

Általában

28 napos a ciklusom ritkán késik max 1-2 napot! Pontosan 10-én voltunk együtt a férjemmel mivel külföldön dolgozik így nehéz .. de 13-án meg kellett volna jönnie de nem jött meg most délután csináltam tesztet negatív! Nagyon fáj a mellem és a derakam és jobb oldalon szúrkál és enyhén görcsölget.Nagyon szeretnénk kisbabát, mivel az első babánkat elvesztettük és most éreztem és döntöttem úgy hogy készen állok a nyugodt babavárásra!


2017. szept. 19. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Bármikor teherbe lehet esni, nincs olyan nap a ciklusban, amikor nem. Rendkívüli peteérés is van s nem azonnal ágyazódik be a megtermékenyített petesejt.


Akármi is a helyzet, remélem, hamar összejön nektek egy szép, egészséges baba :)

2017. szept. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Remélem ! És köszönöm! Holnap csinálok még egy tesztet reggeli vizeletből! 🙂
2017. szept. 19. 22:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Pici pocaklakom igy lett 😄 27hkm
2017. szept. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Másosik válaszoló úgy örülök hogy írtál!Igy jobbam reménykedem! 🙂
2017. szept. 20. 08:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Lassan egy éves az igy fogant gyerekem.(csak akkor egy alkalommal nem vedekeztunk).Viszont semmi értelme meg holnap tesztelned...majd 24-e környékén addig nem valószínű,h barmit is mutat a teszt.szurkolok
2017. szept. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pont kérdezni akartam hogy mikor teszteljek, mert negatív megint ! És inkább várok mint hogy feleslegesen tesztelgessek! Köszönöm a válaszokat! És mindenképp írok! 🙂🙂🙂
2017. szept. 20. 10:02
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves váloszokat!! De pont most megjött! 😔
2017. szept. 20. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!