Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajánlanátok jó nögyogyászt a...

Ajánlanátok jó nögyogyászt a Bp. -i Margit korházba?

Figyelt kérdés
Az a lényeg,hogy a Margit korházhoz tartozzon,magán rendelö is szóba jöhet csak a III.kerületbe vagy környékén legyen.
2010. máj. 29. 14:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki nem tud segiteni?
2010. máj. 30. 13:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, pedig pont ez érdekelne engem is. Én ugyan nem oda tartozom, de az van a legközelebb hozzánk, ahová majd szülni tudok menni.

Remélem, válaszol valaki


- és bocsi az offért, de így majd látom, ha jön válasz és nem veszik el a kérdésed -

2010. máj. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lévárdi Ferenc, én hozzá járok, ő az osztályvezető főorvos, illetve Ruzsvánszky István, nála ismerőseim szültek és dicsérték.
2010. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
DR.Sztanyik László, az egyik legjobb!! Sok nőgyógyászom volt, de ő az aki érti is amit csinál, és nagyon kedves ,segítőkész!
2010. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!