Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most terhes lehetek? Többi lent.

Most terhes lehetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Voltam nőgyógyász vizsgálaton mert késik a havim.

11 kellett volna meg jöjjön de nem.

A papíron ez áll: Length 5.80 mm

Width 12.8 mm.

Csak annyit mondott az orvos hogy még nem lát terhességet de két hét múlva menjek vissza hozzá.

Lehet korai terhesség?


2017. okt. 18. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, lehet

Tesztelni nem fogsz?


Én 12-re (nem)vártam... Halvány pozi, de csak 31-én megyek. Addigra talán már lát mindent. Kb a 6.-7. hét amikor érdemes orvoshoz menni.


Kitartás és türelem :)

2017. okt. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi... :) örülnénk ha tényleg jönne a baba: ) el sem hiszem!! Próbáltam rá keresni neten az idegen szavak után de nem tiszta... tudnal válaszolni mit jelentenek?
2017. okt. 18. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia.. Szerintem ezek az adatok a méh méretét mutatják..hossz és szélte..de nem vagyok benne 100%
2017. okt. 19. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem terhesség? Milyen bizonytalan :(
2017. okt. 19. 08:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ebből nem derül ki semmi... Nincs méhnyálkahártya vastagságáról érték? Ez csak a méh mérete, de ez semmit nem jelent.
2017. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!