Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna megjönnie...

Tegnap kellett volna megjönnie, ma délután tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Tudom nem sok késés, de azért a végére járnék már a dolognak...
2017. okt. 19. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem már előtte is kimutatta délután. Tartsd vissza a pisilést ameddig bírod, úgy tesztelj. De valami érzékenyebbel, pl facelle-vel.
2017. okt. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én megvárnám a reggelt inkább, úgy azért biztosabb a dolog. De ha mégis ma délután csinálnál akkor ne igyál sokat előtte. Drukkolok!
2017. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Reggeli vizelet biztosabb. Délutàni vagy kimutatja vagy nem, de nem veheted biztosra az eredményét. Még van akinek a reggeli is negatívat mutat ilyenkor.
2017. okt. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvárt napján du-i pisiből kimutatta, igaz halvány, de jól látható volt :) egy próbát megér, de tényleg valami normális teszttel.
2017. okt. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy x-epill tesztem van itthon
2017. okt. 19. 09:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Én aznap teszteltem, amikor meg kellett volna jönnie és már akkor elég erős csíkom volt.
2017. okt. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Full negatív.

Csodálkoztam is volna ha 3 év után pont akkor sikerül mikor végre bejutok egy normális endokrinológushoz.

2017. okt. 19. 10:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Xepil a legrosszabb választás volt.próbálj valami jobb tesztet.
2017. okt. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én mar a nem vártam de nagyon erős pozitív tesztet pisiltem . Olyan boldog vagyok!! Szurkolok neked is !
2017. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az xepil nekem is negatív lett, míg a clearblue pozi. Még ne keseredj el!
2017. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!