Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nehezen érem el a méhszájam...

Ha nehezen érem el a méhszájamat utalhat terhességre? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem ajánlatos önvizsgálatot csinálni, a fertőzések egyéb gondok miatt. Én fürdés közben csináltam a kádban előtte lezuhanyoztam az ujjaimat is tisztára mostam... Szóval befeküdtem a kádba és úgy tapogattam ki a méhszájamat, nehezen értem el éppen hogy csak mert elbújt, a tapintásból elég nehezen jöttem rá hogy most puha volt e vagy kemény, úgyhogy a kettő közé sorolom, viszont zárt volt. Mensi előtt kb 4 nappal járok. Viszont babát szeretnék (ez ügy érdekében már meg voltak a teendők :) ) Csak hogy ilyen méhszájnál mi lehet az esély? Babás vagyok vagy sem? Tudom hogy nem orvosok fognak válaszolni, csak a tapasztalat miatt szeretnék válaszokat kapni. Még csak annyit hogy a pms tüneteket már érzem :(

Köszönöm a válaszokat! :)


2017. okt. 19. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Semmire sem utal.

Az orvosom azt mondta méhszáj alapján csak 5.hét után kitapintható ha baba van a dologban. Hát akkor még laikusként mensi elott..

2017. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%
ha nincs viszonyítási alapod, azaz nem tudod hogy alapból mikor hol és hogy szokott lenni a méhszájad, akkor sajnos elég nehéz megállapítanod. Első babánál én is megpróbáltam, de hamar rájöttem, hogy gőzöm nincs mit érzek... de szerintem csak 1-2 nappal mensi előtt változik meg a méhszáj. Addigra már egy érzékenyebb teszt is kimutatja. Hajrá :)
2017. okt. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!