Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A billentyuzetem angol igy nem tudok ekezeteket hasznalni, ezert elnezest is kerek. Szoval a problemam az hogy az utolso menzeszem szept 4-en volt. A ciklusaim sosem voltak rendszeresek, mindig kestek ossze-vissza igy keptelenseg beloni hogy hany napos ciklusaim vannak. Jo ideje hogy komoly kapcsolatom van. Vedekeztunk a baratommal , azonban amikor egyik reggel vittem ki a szemetet, eszrevettem hogy a koton amit napokkal azelott hasznaltunk ki van szakadva. Nem tudom hogy a kukaba vagy mar elobb ki volt-e szakadva igy meg is vagyok picit ijedve. Ez kb egy hete tortent igy a terhessegi teszt meg semmit sem mutatna, a 72 orabol meg sajnos kicsusztam :/ szerintetek?
2017. okt. 19. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Ha szex közben szakad ki hidd el észrevettétek volna, mivel úgy van megcsinálva hogy akkor darabokra szakadjon, nem lehet nem észrevenni.
2017. okt. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hú, nehéz így bármit is biztosra mondani. Hol volt egyáltalán elszakadva? Mindenesetre ne aggódj! Ne stresszelj
2017. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!