Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja nem reggeli vizeletbol...

2 napja nem reggeli vizeletbol halvány, vékony pozitív csíkom lett clearblue teszten, azóta másik fajta két tesztem reggeli vizeletbol negatív lett (ugyan beleláttam csíkokat, de. ), lehetséges, hogy mégis terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Menstim 28 napos, de a legutóbbi 3 nap késéssel jött meg (okt 5-én). Most még csak a 18. napon vagyok (2 naponta együtt voltunk a párommal védekezés nélkül) tehát korai a teszt, de napok óta görcsöl az alhasam és feszül. Tegnap volt pár csepp barnás folyásom (ami soha nem szokott lenni). Arra is gondoltam, hogy még menstruáció előtti (2 nappal) együttlét eredménye lehetett a clearblue pozitív csík.
2008. okt. 22. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, várj egy kicsit, a legközelebbi havibaj napján tesztelj legközelebb.

Hasonló módon jártam én is. Én nem mertem pozitívra mondani a majdnem félidős tesztet, pedig...

Most repkedek mert babázok.

Szóval türelem, és kitartás, hogy kibírd azt a pár napot:)

Szurkolok...:)

2008. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha vanis egy pici csík akkor az baba lesz, de elég korán teszteltél. Várj a következő nemvártig.
2008. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!