Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan 2 éve szeretnénk...

Lassan 2 éve szeretnénk babát. Egy kiegyensúlyozott diéta (pl. :90 napos) segithetne-e? Nem vagyok túlsulyos, de lehet hogy nincs minden rendben az emésztésemmel vagy ilyesmi. Tapasztalatokat várok! Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás(norm. lassú ütemben) segítghet a dolgon,de csak akkor ha túlsúlyos vagy,mert a nagy súlyfelesleg is lehet akadálya a teherbeesésnek.Én próbáltam a 90 napost.Nem mondanám rá,hogy kiegyensúlyozott.Inkább kerüld a finomított cukrot,lisztet,sok édességet.Rendszeresen étkezz,fogyassz sok folyadékot,zöldséget,gyümölcsöt.Ez inkább kiegyensúlyozott.A rossz emésztésen a rendszeresség,sok rostos étel és a mozgás segít.
2008. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se jó ötlet a 90 napos. Az az egyik legdurvább fogyókúra. Elég ha csak odafigyelsz, hogy mit és mikor eszel.
2008. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Béres Alexandra féle Új kihívás c. DVD jött be. Persze nem bírom végig csinálni, és szelektálok is a testrészekből, de napi 30 perc nagyon hatásos, és a DVD végén diéta is van, amit aztán át tudsz változtatni, színesíteni, De abban tényleg van joghurt, müzli, alma, barack, rízs, csirkemell, hal... Szóval, tartható, napi 5 étkezés, plussz a torna, - 3 nap után már felment a szoknya, ami előtte nem... :-)
2008. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
neharagudj hogy nem teljesen a kérdésedre adok választ de én is 2 éve probálkozunk és az a baj hogy én a 15 honapi psobálkozás után mentem el dokihoz. ezt nagyon megbántam . énis tettem fel ilyen kérdést mint most te. énis megakartam probálni a sportot vagy a fogyokurát hátha segit ciklusomat rendbe tenni. pedog énsem vagyok kövér 57 kg vagyok. de rákellet jönnöm hogy eznemsegit. mert ha valakinek nemjön a baba 1 évig akkor ott bajvan és ezt nemlehet kikezelni csak ugy. sajnos én nagyon félek a gyogyszerek mellékhatásátol és napi 2 szem clostit irt fel a doki és én napi 1 et szedtem és nemlett hatása. ezek után elkellet döntenem vagy akarok babát vagy nem!ha akarok mindent megkell tennem érte. bármit amit a doki felir vagy mond. a baba mindet kárpotol.ezt azért irom neked mert egyszerü életmodváltás nemfog segiteni rajtad, 2 év nagyon sok idő. ha jolenne minden akkor hidd el már összejött volna. szerintem keress fel egy dokit aki majd rendbetesz és sikerülnifog.
2008. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!!!!
2008. okt. 22. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!