Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy még megjött,...

Lehetséges, hogy még megjött, mégis terhes vagyok? Mi a véleményetek erről a tesztről?

Figyelt kérdés

Ovum általában középidőben szokott lenni. (Vannak már gyerekeink, +vetélésem is volt már sajnos). Most 10 napja voltunk együtt védekezés nélkül, a nemvárt előtt 5 nappal. 1-2 nap késéssel megjött, de mennyiségre kevés, színre halvány pirosas,rózsaszínes, majd utána két napig csak barnázás. Csináltam tegnap délután tesztet, az negativ volt. Ma reggel még egyet,(mert két db-os tesztet vettem) azon időn belül látni lehetett valamit, de száradás után halványabb. Lehet terhesség? Valaki volt hasonló helyzetben? Ja, vezetek högörbét, eléggé ugrál a hőm. Természetesen ismétlem majd a tesztet, mert ez elég kétesélyesen néz ki. Nem mondanám pozitívnak,de negativnak sem biztosan.


Időn belül:

[link]


Száradás után:

[link]


2017. okt. 24. 09:31
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Az első kép sajnos sötét, mert még hajnal volt, majdnem korom sötét. :/
2017. okt. 24. 09:32
 2/33 A kérdező kommentje:
Ja még az furcsa, hogy még most is görcsölget a hasam, pedig nekem mensikor sem szokott.
2017. okt. 24. 09:51
 3/33 anonim ***** válasza:
Semmit sem látok.
2017. okt. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
69%
Pontozzatok le, meg nagyitgatni se kell a kepet, latszik, ott a 2 csik. En elmennek dokihoz. Majd ird meg, mi lett! Minek orulnel?
2017. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Halvány pozitívnak látom.
2017. okt. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Szét van ázva. Nem értékelhető
2017. okt. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
én is látok valamit, viszont együttlét után 10 nappal még nem is nagyon mutathatna semmit, úgyhogy fogalmam sincs mire gondoljak... hacsak nem ovu után pár nappal, nagyon az utolsó pillanatban termékenyült meg a petesejt, és hamar be is ágyazódott. Egy következő teszt majd mindent eldönt, ha baba, akkor ugye erősödnie kell. A barnázás az előfordul terhesen is. Mindenesetre ha szeretnétek babát, akkor megy a drukk :)
2017. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Utolsó, többi babámnál 10 dpon ettől kicsivel erősebb + tesztem volt.

Én is attól tartok, hogy elázott, pedig addig volt a vizeletben, ameddig az utasítás írja. Bár furcsa egy teszt, mert !! 5 percig !! kell a vizeletben tartani!

2017. okt. 24. 10:43
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Az első képen halványan de egyértelműen látom a csíkot. Szerintem menj orvoshoz vervetelbol tud hcg szintet nézni, lehet a vérzés miatt szükséges lenne progeszteron pótlás.
2017. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Próbáltam jobb képet készíteni, élőben rendesen látszik a második csík.


[link]

2017. okt. 24. 12:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!