Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Megfelelően...

Mi a véleményetek? Megfelelően cselekedtem, esetleg mégis terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok, két éve van párkapcsolatom, 1 éve élünk nemi életet. Mindig óvszert használunk, és a túlzott elővigyázatosság miatt az aktus végén a barátom mindig felfújja az óvszert. Sose megy el bennem, mindig kint van már. Október elsején lefeküdtünk, úgy tűnt hogy minden rendben van, de a felfújáskor hallottuk hogy a levegő valahol szivárog. A barátom nem bennem ment el. Az óvszer közepénél volt egy borsó nagyságú lyuk. Gyári hiba lehetett, mert egy szabályos lyuk volt, nem kidörzsölődés vagy hasadás. Nem tudom elmondani mit éreztünk, mekkora sokk volt. Két óra múlva ellaone esemény utáni tablettát vettem be, 120 órás. A menstruációm okt. 6.-ára várható. Nagyon félek, hogy terhes lehetek-e, borzasztó állapotban vagyok, és szeretném hallani a véleményeteket. Anyuval ezt nem tudom megbeszélni, barátaimmal nem akarom, illetve egy barátnőmnek mondtam el, de nem akarom minden percben ezzel terhelni. Szörnyű ez az állapot, folyton azt nézem, hogy miket észlelek magamon, krémes fehérfolyásom volt ma, és enyhe alhasi görcsök, amiket lehet ha már csak beképzelek. A tabletta után nem éreztem semmit, nem jött semmi. Mi a véleményetek? Félek, hogy nem jön meg, hogy késik, hogy még várnom kell, vagy hogy Isten őrizz terhes leszek. Jól jártunk el? Ez a helyes?

2017. okt. 4. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, ha valóban így volt, ahogy leírod, akkor szinte kizárt a terhesség.

Az esemény utáni tabletta miatt lehet, hogy kèsni fog, vagy ki is marad, de az is lehet, hogy semmi nem fog történni.

2017. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól jártatok el, el sem élvezett benned, így már eleve sokkal kisebb az esély sőt.

Esemény utánit is vettél szerintem egyáltalán nem lehet baj.

2017. okt. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Aaah olyan minimális arra az esély h terhes legyél hogy nagyon!

Eleve nem élvezett el benned és meg tablettát is vettél be...nyugodj meg nem lesz semmi gond,ne görcsölj ezen mert a végén tényleg olyan tüneteket fogsz produkálni ami a várandósság elején van.

2017. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nincs gáz. Meg fog jönni... ha nem 6-án, akkor 7-én, de nem vagy terhes.
2017. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezek után terhes lennél akkor örülj neki, mert az már a szentlélektől van nem a fiútól.
2017. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy késni fog, még az is lehet, hogy kimarad. Az eseményutáni miatt. AZ szinte kizárt, hogy terhes legyél. Még ha be is került volna valami az aktus alatt, a tabletta akkor is hatna. Ne stresszelj rajta, ha pánikolsz, akkor csak azt éred el, hogy tényleg késni fog és beképzeled magadnak a terhesség tüneteit és idegbajos leszel míg meg nem jön. Nyugi!
2017. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Voltam már hasonló helyzetben mint te. Én nagyon rá paráztam és vagy egy hetet késett amiatt hogy sokat stresszeltem. Én senkivel sem tudtam róla beszélni. Az elején a fiú is nagyon aggódott de aztán szerencsére nem lett semmi. Minden bizonnyal nálatok sem lesz semmi.
2017. okt. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Ne haragudj sosem értettem, hogy van vkinek gusztusa használt óvszerrel lufizni..
2017. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy ahogy az orális szexhez, de ez igazán lényegtelen.
2017. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még nem jött meg, de szúrkál a hasam, feszít néha, szóval gondolom a hétvégén megérkezik. Kijöttek rajtam pici érdeskés piros foltok, a mellemen és közötte összesen kb négy, a nyakamon is pár. Lehet a tablettától? Tapasztalatok?
2017. okt. 5. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!